Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Europa Woody’ego Allena – wygraj bilety lotnicze do największych miast Europy

Facebook Twitter

W piątek (24.08) w Multikinie odbędzie się kolejna edycja Nocnego Maratonu Filmowego. Uczestnicy zobaczą oczami reżysera największe europejskie metropolie, a dodatkowo kupując bilet na maraton wezmą udział w konkursie. Do wygrania bilety lotnicze do jednego z kilkunastu europejskich miast.

W piątek 24 sierpnia o 22.00 w 23 kinach sieci Multikino widzowie zobaczą cztery europejskie stolice oczami Woody’ego Allena. Będzie to wyjątkowa podróż przez Londyn z filmem „Wszystko gra”, Barcelonę dzięki „Vicky Christina Barcelona”, Paryż z produkcją „O północy w Paryżu” oraz Rzym w premierowym „Zakochani w Rzymie”. O kolejności wyświetlania filmów, jak zawsze decyduje publiczność poprzez głosowanie na stronie www.enemef.pl. Kończy się ono w czwartek 23 sierpnia o godzinie 20.00.

ENEMEF: Europa Woody’ego Allena – na skrzydłach Ryanair to oferta do młodych kosmopolitów zainteresowanych kulturą, obywateli Europy, osób dynamicznych, które chętnie i z łatwością podróżują do najdalszych zakątków Europy. Tą łatwość zapewnia właśnie Ryanair – będący w zasięgu ręki i na miarę portfela młodych ludzi.

Ponadto każdy z uczestników ENEMEF-u będzie miał szansę na wygranie jednego z 1650 ufundowanych przez Ryanaira biletów na lot w dwie strony do jednego z kilkunastu miast na terenie Europy. Dzięki temu 30% widzów wyjdzie z kina z biletem na wakacyjną podróż.

Na wszystkich uczestników ENEMEF-u w Multikinie czeka Wielka Dolewka Coca Coli. Do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Cennik biletów:
– 17 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 17 zł każdy
– 19 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
– 21 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
– 22 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
– 25 zł: cena normalna

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 maja 2020