Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ewa Bugdoł – nasza dziewczyna ze stali! Utytułowana triathlonistka o dyscyplinie, na którą nigdy nie jest za późno!

Facebook Twitter

Ile potrzebowałbyś czasu, żeby przepłynąć prawie cztery kilometry, przejechać na rowerze 180 kilometrów, po czym przebiec jeszcze 42 kilometry? Nasza utytułowana zawodniczka Ewa Bugdoł pokonała wszystkie trzy dystanse w 9:02:08, zapewniając sobie tym samym kolejny tytuł Mistrzyni Europy na dystansie długim w triathlonie.

Mistrzostwo Europy w triathlonie na dystansie długim to jedno z ostatnich osiągnięć Ewy Bugdoł. A sama dyscyplina, jak mówi Ewa, zdobywa coraz szersze grono zwolenników:

Triathlon jest jedną z najbardziej wymagających dyscyplin sportowych:

Jak wygląda trening i przygotowanie do zawodów triathlonowych?

W listopadzie Ewa Bugdoł, mieszkanka Rud Raciborskich i 8-krotna zdobywczyni tytułu Mistrzyni Polski w triathlonie, wyjeżdża do Denver w Stanach Zjednoczonych, gdzie na intensywnych treningach spędzi kolejne pół roku:

Teraz ważna informacja dla wszystkich, którzy uważają, że dla nich za późno, by zacząć trenować:

Jak zatem zacząć treningi?

Triathlonistka Ewa Bugdoł tylko w tym roku zdobyła tytuł Mistrzyni Europy na dystansie Iron Man oraz Mistrzyni Polski na dystansie długim, a także wiele wysokich pozycji na mistrzostwach międzynarodowych. W planach ma zdobycie kwalifikacji na Mistrzostwa Świata na Hawajach, by w 2018 roku w nich wystartować… i kto wie – być może sięgnąć po złoto? Tego bardzo życzymy! Zachęcamy, by poćwiczyć razem z Ewą Bugdoł – na naszym fanpage znajdziecie krótki trening – gimnastykę siłową – dacie radę?

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 lutego 2024