Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Extreme City w skateparku w Żorach. Dzisiaj ostatnie zajęcia

Facebook Twitter

Koniec wakacji to także koniec tegorocznej edycji programu "Extreme City". To był cykl zajęć dla wszystkich chętnych, które odbywały się skateparkach na terenie całego województwa.

Były to szkolenia prowadzone przez instruktorów z trzech dyscyplin: hulajnoga, deskorolka, rolki oraz pilotażowo także rowery BMX. Skąd pomysł, by szkolić młodych ludzi w skateparkach? Mówi organizator Extreme City, Piotr „Wiśnia” Wiśniewski z Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich.

Wśród tych miast są między innymi Wodzisław Śląski, Racibórz, Rydułtowy i Żory gdzie ostatnio zorganizowano zawody Challege dla wszystkich uczestników projektu. Czego uczyli się podczas całych wakacyjnych zajęć adepci jazdy na rolkach, deskorolce czy hulajnodze?

Dzieci i młodzież garną się do tych sportów – dodaje Piotr „Wiśnia” Wiśniewski.

Podkreślmy co ważne, że udział w wakacyjnych zajęciach był dla wszystkich miłośników rolek, deskorolek czy hulajnóg darmowy. A dziś (30.08.) na zakończenie wakacji ostatnie zajęcia z cyklu „Extreme City” w skateparku zlokalizowanym w Parku Cegielnia w Żorach. Początek o 16..

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj