Falstart i rehabilitacja – tak nowy sezon zaczęli hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie

W pierwszym meczu w miniony piątek jastrzębianie niespodziewanie przegrali na Jastorze z Podhalem Nowy Targ 1:2. Już po ośmiu minutach goście wygrywali 2:0. Gospodarze trafili dopiero w 38 minucie za sprawą Petra Polodny. Więcej goli już jednak nie padło i ze zwycięstwa cieszyli się goście.

Jastrzębianie zrehabilitowali się wczoraj (28.09.), kiedy to wywieźli komplet punktów z Janowa pokonując tamtejszy Naprzód 6:2. Najlepszymi zawodnikami zespołu byli w tym meczu Richard Bordowski, który strzelił dwie bramki, a przy trzech asystował i Leszek Laszkiewicz, który zaliczył dwa gole i dwie asysty. Już jutro na Jastorze kolejny mecz, przeciwnikiem JKH GKS-u będzie zespół KH Sanok. Początek meczu o godzinie 18.00.