Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Familoki pełne krepli!

Facebook Twitter

Pączki królować będą także i w Czerwionce-Leszczynach. Już dziś (8.02.) rozdawane będą na przystankach w Leszczynach. Od godziny 10.00 do 15.30 będzie można ich skosztować także w Centrum Informacji Turystycznej (ul. Mickiewicza 10), na osiedlu familoków.

fot.ceja/ pixabay.com

Ci, którzy chcieliby spróbować je upiec mogą wziąć udział w warsztatach, które poprowadzą panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Dębieńska. Będzie także konkurs jedzenia pączków na czas. Później spotkanie z cyku „W familoku przy kachloku. Bery i bojki”, oczywiście nie zabraknie pączków.

Szczegóły:

Warsztaty pieczenia pączków: o 10.00 i 11.15. Zapisy pod numerem telefonu: 32 44 00 479 oraz pod adresem e-mail: biuro@familoki.com.pl. Zaraz po zakończonych warsztatach, o godzinie 12.30, rozpocznie się konkurs jedzenia pączków na czas.

O godzinie 14.00 w Izbie Tradycji przy Centrum Informacji Turystycznej odbędzie się drugie spotkanie z cyklu „W familoku przy kachloku. Bery i bojki”. Podczas spotkania będzie można nie tylko poczęstować się pączkami, ale również posłuchać opowieści o śląskich strachach, duchach i dziwach.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj