Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Fani motoryzacji zadowoleni. 6. Rajdowy Ustroń za nami

Facebook Twitter

Fani motoryzacji mogą być zadowoleni. W miniony weekend po raz szósty odbył się Rajdowy Ustroń. Do miasta zjechały całymi rodzinami tłumy ludzi. Jak Wam się podobało?

Posłuchajcie naszej sondy:

-powiedzieli Przemkowi Niedźwieckiemu uczestnicy wydarzenia.

 

Zadowolony był także jeden ze współorganizatorów wydarzenia Kajetan Kajetanowicz:

Kajetan Kajetanowicz: Najbardziej cieszy mnie to, że coraz więcej ludzi tutaj przybywa. Bez względu na to, czy jest słonecznie, czy mamy deszczową pogodę, to jest ich bardzo dużo i możemy się podzielić tym kawałkiem rajdowego świata właśnie z fanami. Fantastyczna impreza, gorąco polecam przyszły rok, myślę, że ta impreza również się odbędzie, a ja się cieszę, że mogę być jej częścią.

Rajdowy Ustroń to nie tylko ściganie, ale także edukowanie ludzi pod kątem bezpieczeństwa.

Marcin Krupa: To nie tylko kwestia ścigania, ale przede wszystkim kwestie związane z bezpieczeństwem. To jest bardzo istotne. Młodzi ludzie często naciskają na gaz nieświadomie albo świadomie nie mając świadomości, czym to się może skończyć. Chcemy promować bezpieczną jazdę, ale też szybką jazdę tylko w miejscach, które do tego są przystosowane, albo w miejscach, które są odpowiednio i profesjonalnie zabezpieczone tak, żeby nikomu się krzywda nie stała

-zwracał na to uwagę prezydent Katowic, Marcin Krupa.

Więcej zdjęć:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2024