Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Feeria barw, rytm, muzyka, rolki i granica. A w tym wszystkim Radio 90 [WIDEO,FOTO]

Facebook Twitter

Radio 90 w poszukiwaniu kolorów! Kolejny raz Martyna Wachtarczyk i Jan Bacza odwiedzają Cieszyn. Gdzie dotarli? Gdzie zajrzeli?

Dzisiaj odwiedziliśmy Cieszyński Ośrodek Kultury – Dom Narodowy. To tutaj trenują grupy mażoretek – Cieszyńskie Gwiazdeczki i Dream Team Stars. Piękne stroje, rytmiczna muzyka i wiele ruchu.

Grupy dziewczyn oglądać można na wielu konkursach w kraju i za granicą:

A może to już czas, żeby dołączyć do zespołu mażoretek? Dom Narodowy zaprasza wszystkie ochotniczki na pierwsze zajęcia w nowym sezonie!

Zespół Taneczno-Mażoretkowy Cieszyńskie Gwiazdeczki, zajęcia dla dziewczyn w wieku:
– Mini Kadetki (4-7 lat)
– Kadetki (8-11 lat)
– Juniorki (12-14 lat)

Zajęcia organizacyjne odbędą się 2 i 9 września o godz. 16.00. 

Dream Teams Stars – zajęcia dla dziewczyn w wieku 15-21 lat. Style tańca: mażoretki, belly dance, show dace, kankan, cheerleading.
Casting odbędzie się 2 i 9 września o godz. 16.00.

Z Domu Narodowego Martyna i Janek przeszli na graniczny most Wolności. Łączy czy dzieli? Z ich rozmów wynika, że na pewno ułatwia poruszanie między obiema częściami miasta. Bo zarówno po polskiej, jak i czeskiej stronie nie brakuje miejsc czy restauracji, które warto odwiedzić. Posłuchajcie ich rozmów:

 

Byli już w Domu Narodowym, byli na granicznym moście, Martyna Wachtarczyk i Jan Bacza z mikrofonem i aparatem przemierzają przez Cieszyn. Teraz będzie sportowo, bo Martyna zdecydowała się zażyć trochę ruchu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lipca 2024