Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ferie spędzili na Saharze! Zobacz zdjęcia z niezwykłej podróży!

Facebook Twitter

Jak zainteresować uczniów geografią? Zabrać ich we wspaniałą podróż! Uczniowie z Pilchowic mają szczęście, że trafili na nauczycieli, których wielką pasją jest zwiedzanie wspaniałych zakątków świata. Wycieczka z wygodami i wylegiwanie się na plaży to nie ich bajka. Ta grupa podróżników kocha bowiem PRZYGODY!

Ferie w Afryce na pustyni? Czemu nie. Uczniowie Zespołu Szkół w Pilchowicach udowodnili, że jeżeli się chce, wszystko jest możliwe. Siedmioosobowa grupa: pięcioro uczniów oraz dwójka opiekunów dwa tygodnie spędzili na terenie Sahary Zachodniej w Afryce. Podróżowali śladami Małego Księcia. Pomysłodawcą wyprawy był nauczyciel geografii Adam Ziaja:

Była to już szósta odsłona Szkolnej Ekspedycji – projektu edukacyjnego, który został zapoczątkowany w pilchowickiej szkole trzy lata temu. Uczniowie byli już na Sri Lance, w Armenii i Gruzji, a teraz przyszedł czas na Czarny Ląd:

Uczniom pilchowickiej szkoły w pamięci pozostają kąpiele. Niekoniecznie te w oceanie, ale również te… w zbiorowych łaźniach:

Opiekun grupy nauczyciel Adam Ziaja, zapowiada kolejną wyprawę:

Podsumowaniu wyprawy towarzyszyła wystawa zdjęć, pokaz slajdów oraz poczęstunek. Na stołach królowały potrawy z Zachodniej Sahary. Na miejscu był Arkadiusz Żabka.

Więcej zdjęć znajdziesz TUTAJ

Szkolna Ekspedycja Pilchowice Sahara Zachodnia

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj