Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Ferie z Focus Mall Rybnik

Facebook Twitter

Wszystko po to, by dzieci ciekawie spędziły czas. Od piątku (6.02.) w Focus Mall Rybnik zaplanowano zajęcia dla najmłodszych, którzy wypoczywają na feriach zimowych w mieście.

Ferie z Focus Mall Rybnik zaplanowano między 6.02 a 13.02, codziennie między 10.00 a 15.00.

Podczas zimowych ferii będzie można wziąć udział m.in.: w zajęciach ogólnorozwojowych, tanecznych prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów, treningach piłki nożnej i szkoły baletowej, będzie można uczestniczyć w lekcjach nauki języków obcych oraz gry na akordeonie i keyboardzie. Dla najmłodszych zorganizowana zostanie zabawa w zimowym przedszkolu pod czujnym i fachowym okiem wychowawców.

Przygotowany zostanie kącik fryzur, w którym profesjonaliści przemienią niesforne, dziecięce kosmyki w oryginalne i niepowtarzalne fryzury. Zorganizowane zostaną również zajęcia z rękodzieła artystycznego.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

Oprócz codziennych zabaw, przygotowany został również konkurs z nagrodami. Każdy uczestnik ferii otrzyma legitymację, na której prowadzący dane zajęcia będzie wbijał pieczątki po zakończeniu lekcji lub treningu. Zwycięzcą zostanie ten, kto weźmie udział w największej liczbie zajęć. O przyznaniu nagrody decyduje kolejność zgłoszenia Legitymacji w Biurze Administracji – nagrody będą wydawane do wyczerpania puli.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj