Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Festiwal sera na „dachu Wisły”. Ośrodek Skolnity zaprasza słuchaczy Radia 90

Facebook Twitter

To jest zaproszenie na "dach Wisły", tak mówi się o ośrodku Skolnity w centrum beskidzkiego kurortu, gdzie w najbliższy weekend odbędzie się IV Festiwal Sera. Z Radia 90 wiecie już, że to uczta kulinarna i muzyczna.

W sobotę (7.08.) oraz w niedzielę (8.08.) na szczycie Skolnity spotkanie z mistrzami wyrabiania sera. Poleca Karolina Cieślar z Kolei Linowej Skolnity Ski&Bike Park:

Karolina Cieślar: Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś na temat wyrobu serów, ponieważ przygotowaliśmy pokazy serowarstwa, będą stoiska z serami, sery nasze regionalne, ale też z Czech, ze Słowacji, z Podkarpacia, Podhalańskie, ale także stoiska z rękodziełem. Będzie można zaobserwować, ale też poduczyć się jak zrobić haft istebniański, wyroby z drutu czy ubrania ze skóry.

Mamy dla Was bilety na kolejkę, która Was wywiezie na górę ośrodka Skolnity. Możecie dzwonić i zostawiać swoje ulubione powiedzonka o serze: „Śmieć się jak głupi do sera”? Słuchacze Radia 90 już dorzucili swoje:

Do jutra (4.07.) czekamy na Wasz pomysły serowych powiedzonek! 32 423 23 23, wrócimy do nich w programie popołudniowym Radia 90 w środę!  Nagrodą są podwójne bilety na wyciąg Skolnity, który zawiezie Was na „dach Wisły” na IV Festiwal Sera.

A w programie IV Festiwalu Sera w Wiśle także koncerty i wiele innych atrakcji. Zobacz:

W sobotę (7.08.) zagra:
17:00 Kapela Istebna
18:00 Kapela Beskidzcy Zbóje
19:00 Pogwizdani

W niedzielę (8.08.) zagra:
17:30 Kapela Zbójnicy
18:30 Baciary

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj