Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Filmowe i taneczne wakacje z WCK

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury proponuje kolejny miesiąc wakacyjnych atrakcji dla najmłodszych. W sierpniu, pod hasłem "Akcji lato 2020", dzieci będą mogły skorzystać z proponowanych przez placówkę ciekawych wydarzeń filmowych i tanecznych.

fot.petig/pixabay

W sierpniu dla młodych kinomanów nie zabraknie bajek i seansów filmowych w wodzisławskim kinie Pegaz. Projekcje w ramach cyklu „Wakacyjnego Kina Dzieci” odbędą się w każdy wtorek o 16:00 oraz środę i czwartek o 10:00. W nadchodzącym miesiącu WCK proponuje również zajęcia taneczno-ruchowe, prowadzone przez instruktorki zespołów działających w Wodzisławskim Centrum Kultury. We wtorki od 10:00 na dzieci czekać będą bajeczne warsztaty taneczne prowadzone przez Małgorzatę Karwot z Teatru Tańca „Memento”, z kolei w środy od 12:00 zaplanowane zostały zajęcia taneczne prowadzone przez Klaudię Czapkę z zespołu tańca nowoczesnego „Miraż”. W tym roku, ze względu na rządowe wytyczne dotyczące prowadzenia działalności w okresie pandemii, placówka organizuje warsztaty z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa.

Zapraszamy na kolejną odsłonę wakacyjnych wydarzeń dla najmłodszych. W sierpniu proponujemy ciekawy repertuar kina Pegaz i atrakcyjne spotkania taneczne z instruktorkami naszych zespołów. Będzie to z pewnością miło i bezpiecznie spędzony czas

– mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

W zajęciach przygotowanych przez WCK mogą wziąć udział dzieci w wieku od sześciu do dwunastu lat. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na udział w warsztatach obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie i e-mailowo w Dziale Projektów i Animacji Kulturalnej do 31 lipca br. (tel. 32 455 48 55, e-mail: piak@wck.wodzislaw.pl).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj