Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Finał Rybnickich Dni Integracji

Facebook Twitter

Finał Rybnickich Dni Integracji odbędzie się już w ten piątek. Będzie to wydarzenie podsumowujące pełen toleracji, szacunku i współpracy ciąg warsztatów i spotkań realizowanych w ramach Dni Integracji w Rybniku. W tym dniu najważniejsza będzie integracja uczestników spotkań na wydarzeniu pełnym atrakcji. 

W ten piątek (17.05.) w Rybniku odbędzie się finał Rybnickich Dni Integracji. Będzie to dzień podsumowujący cały miesiąc pełen spotkań i warsztatów. Były one przeprowadzane w placówkach działających w Rybniku, które na co dzień zajmują się osobami niepełnosprawnymi i seniorami. Placówki zapraszały do siebie gości, aby pokazać jak wygląda ich codzienność.

Wielkie podsumowanie 

W dniu finału Dni Integracji odbędzie się podsumowujące spotkanie na terenie kampusu przy ulicy Rudzkiej. Wydarzenie będzie kolorowe, muzyczne i wesołe, a uczestników czeka dobra zabawa. Podczas podsumowania wystąpią podopieczni stowarzyszeń, fundacji i szkół w Rybniku. Będą również warsztaty, animacje i słodka kawiarenka. O godzinie 9:00 odbędzie się msza święta, po której uczestnicy finału przejdą na kampus ulicami Rybnika w kolorowym pochodzie. Atrakcje na ulicy Rudzkiej rozpoczną się o 10:45. O godzinie 12:00 odbędzie się wyjątkowy spektakl sensoryczny „Łowca na tropie kwiatów” Teatru Sztuka Ciała.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2024