Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Finały Euro 2020 dla Rybnickich Dzielnic

Facebook Twitter

W najbliższą sobotę (5.09.) o godzinie 9.00 na boisku szkolnym przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Rybniku-Golejowie, zakończą się rozgrywki w turnieju piłki nożnej EURO 2020 dla Rybnickich Dzielnic o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika. W półfinałach zmierzą się Północ ze Śródmieściem i Chwałęcice z gospodarzami - Golejowem.

Euro dla Dzielnic - grupa A Północ-Golejów fot.mat.prasowe

Kto zwycięży?

Wiadomo już, że tytułu nie obroni Kamień. Faworytem po meczach grupowych wydaje się być dzielnica Północ, ale gospodarze również nie zamierzają odpuścić, zwłaszcza, że do dotychczasowej kolekcji brakuje im już tylko złotego medalu. Chwałęcice i Śródmieście raczej też nie zamierzają jedynie statystować. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rybnicka, współorganizatorem Rada Dzielnicy Golejów.

Finaliści powalczą w Golejowie nie tylko o puchar Prezydenta Miasta oraz pamiątkowe medale, ale też o nagrody, dzięki wsparciu turnieju ze środków z małego grantu w ramach programu FIO Śląskie Lokalnie. Dodatkowo gadżety miejskie dla zawodników przekazał Wydział Promocji Miasta Rybnika, który zadbał też o to, by uczestnicy finałów otrzymali dyplomy i nagrody w odpowiedniej „oprawie”.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj