Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Firma Krzyżak – Jastrzębska firma z ciekawą ofertą na Black Friday! Teraz również online! [materiał sponsorowany]

Facebook Twitter

Dzisiaj naszym gościem jest Monika Paulus, współwłaścicielka firmy Krzyżak Dom i Wnętrze. Firma Krzyżak Dom i Wnętrze jest firmą rodzinną, która prężnie działa w naszym regionie. Pani Monika wyjaśni nam dlaczego warto zapoznać się z ofertą naszej firmy na Black Friday oraz jakie rabaty zostały przygotowane dla naszych czytelników.

Firma Krzyżak
mat. nadesłany

Firma Krzyżak – Jastrzębska firma z ciekawą ofertą na Black Friday!

Radio 90: Dzień dobry. Wielu klientów nie może się już doczekać Black Friday oraz promocji, które przygotowały sklepy na tą okazję. Na jakie produkty z Pani sklepu internetowego klienci powinni zwrócić szczególną uwagę?

Monika Paulus: Dzień dobry. Black Friday to idealna okazja na zapoznanie się z ofertą naszego sklepu, którą dedykujemy klientom, którzy planują remont domu lub mieszkania, a także tym, którzy chcą zadbać o estetykę wnętrza. Nasza oferta jest bardzo bogata i z pewnością będzie idealna dla firm budowlanych, jak i indywidualnych wykonawców. Wśród popularnych produktów możemy wyróżnić: systemy budowlane oraz materiały budowlane (dostępne na www.krzyzakdom.pl) takie jak styropian, stelaże podtynkowe, wkręty i wiele więcej. Co więcej, od wielu lat poszerzamy również ofertę produktów do wykończenia wnętrz. Nasz sklep oferuje firany, zasłony, a także meble. Możemy również pochwalić się szeroką gamą produktów do kuchni oraz łazienki.

Radio 90: Jak można zamówić produkty z Pani sklepu?

Monika Paulus: Wszystkich zainteresowanych klientów zapraszam do naszego sklepu stacjonarnego, który jest zlokalizowany w Jastrzębiu-Zdroju, przy ulicy Pszczyńskiej 230. Jednak, nasza oferta jest również dostępna w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy elastyczni na potrzeby klienta i oferujemy możliwość zamówienia naszych produktów w sklepie internetowym. Produkty można odbierać osobiście, a także zamówić kuriera bezpośrednio do swojego domu lub do paczkomatu. Składanie zamówienia na materiały budowlane – Jastrzębie-Zdrój (dostępne na www.krzyzakdom.pl) można dokonywać bezpośrednio na stronie internetowej sklepu – https://www.krzyzakdom.pl/, dodając produkty do wirtualnego koszyka oraz płacą za zakupy wybierając swoją ulubioną metodę płatności.

mat. nadesłany

Radio 90: Jaką specjalną ofertę przygotowała Pani dla naszych czytelników?

Monika Paulus: Już pod koniec listopada przypada święto zakupowiczów – Black Friday. Z tej okazji na naszych klientów czekają niezliczone atrakcje oraz promocje na wiele artykułów z naszego asortymentu. Nasza oferta na Black Friday obowiązuje od 16 do 30 listopada 2023. Gwarantujemy, że każdy klient znajdzie coś dla siebie, niezależnie, czy wybiera produkty z kategorii wyposażenie wnętrz (dostępne na www.krzyzakdom.pl), czy materiały budowlane. Każde zamówienie złożone przed godziną 13 jest realizowane tego samego dnia. Realizacja zamówień odbywa się w ciągu 24 godzin od jego złożenia. Nasza firma działa szybko, sprawnie, bez żadnych opóźnień. Warto również tutaj podkreślić, że nie zapominamy o stałych klientach, którzy współpracują z naszą firmą. Dla takich klientów przygotowaliśmy stałe rabaty, możliwość odroczenia terminu płatności oraz fakturę zbiorczą na koniec miesiąca, która ułatwi księgowanie wydatków.

Radio 90: Dziękuję za rozmowę.

Monika Paulus: Również dziękuję za możliwość przedstawienie mojej firmy. Zapraszam do kontaktu i zapoznania się z ofertą mojej firmy.

 

Jak dojechać?

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2023