Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Frajda ze sportowej rywalizacji, dzięki pieniądzom od sponsorów. PGE GiEK dla judoków

Facebook Twitter

Spółka PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE wsparła organizację zajęć sportowych, treningów oraz udział w zawodach sportowych zawodników judo z Kejza Team Rybnik.

mat.prasowe

Wsparcie sportu amatorskiego, a zwłaszcza inicjatyw skierowanych do dzieci i młodzieży, to jeden z celów PGE GiEK, która od lat angażuje się aktywnie w życie lokalnych społeczności.

– mówi Wioletta Czemiel- Grzybowska, prezes PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.

mat.prasowe

Rybnicka elektrownia wspiera klub Kejza Team Rybnik od kilku lat.

To dla nas niezmiernie ważne, że dzięki naszej pomocy klub może odnosić sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej, ale przede wszystkim szkolić młodych zawodników i pokazywać im, jak ważna jest aktywność fizyczna w codziennym życiu.

– powiedział Krzysztof Matula, dyrektor PGE GiEK Oddział Elektrownia Rybnik.

mat.prasowe

Klub Kejza Team Rybnik szkoli około 200 zawodników z Rybnika i okolic. W klubie trenują zarówno przedszkolaki jak i seniorzy. Zawodnikiem klubu jest między innymi obecny, sześciokrotny już, Mistrz Polski w judo w kategorii do 90 kg Piotr Kuczera.

Cieszymy się z zaufania, jakim już po raz kolejny obdarzyła nas rybnicka elektrownia. Sukcesami klubu pokazujemy, że warto inwestować w sport oraz dawać młodym ludziom okazję do poznania swoich możliwości. Mamy nadzieję, że dzięki takim działaniom i wsparciu coraz więcej przedszkolaków, młodzieży, ale także seniorów będzie mogło się przekonać, jaką frajdę sprawia sportowa rywalizacja i aktywność fizyczna.

– mówi Artur Kejza, prezes zarządu klubu oraz Trener Roku 2015 Polskiego Związku Judo.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj