Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Gala MIX w Wodzisławiu. Taneczne wydarzenie na onlajnie

Facebook Twitter

Już w niedzielę (16.05.) Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na taneczne wydarzenie na onlajnie. W trakcie czterogodzinnej transmisji Gali Tanecznej MIX zobaczymy wstępy aż 38 zespołów.

Pasjonatów tańca nie może tego dnia zabraknąć przed szklanymi ekranami.

-piszą organizatorzy. Gala Taneczna MIX 2021 to impreza, w której uczestniczyć będą zespoły taneczne z południowej Polski. Nie zabraknie przedstawicieli Knurowa, Zabrza, Żywca, Libiąża, Bielska-Białej czy Oświęcimia. Formacje będą rywalizować w kategoriach show dance, street dance oraz w tańcu towarzyskim.

W pierwszym etapie zespoły zgłaszały się do WCK przesyłając swoje nagrane występy. Drugi etap to już właściwe wydarzenie, podczas którego oceniać ich będzie komisja sędziowska, składająca się ze specjalistów z zakresu różnych technik tańca. 16 maja jury w składzie Katarzyna Grzegorzek, Izabela Barska-Kaczmarczyk oraz Dariusz Kurzeja, będzie się bacznie przyglądać wszystkim prezentacjom tanecznym w siedzibie organizatora na ekranie kinowym. Po obejrzeniu wszystkich prezentowanych choreografii poznamy werdykt jury, a zwycięzcom zostaną wręczone nagrody. Pomiędzy prezentacjami konkursowymi wystąpią gościnnie tancerze z zespołu Miraż oraz Teatru Tańca Memento z Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Gala Taneczna odbędzie się w niedzielę (16.05.). Początek wydarzenia organizator zaplanował na godzinę 15:00. Bezpłatna transmisja dostępna będzie na kanale YouTube WCK pod linkiem:

Gospodarzem i pomysłodawcą Gali Tanecznej MIX jest Klub Tańca Towarzyskiego SPIN z Amatorskiego Ruchu Artystycznego w WCK.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj