Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Gaszowice: Zatrzymano kobietę podejrzaną o zabójstwo męża

Facebook Twitter

Tragedia domowa w Gaszowicach. 45-letnia kobieta zatrzymana w związku ze śmiercią swojego męża. Do tragedii miało dojść w sobotę (15.06) przed 21.00 w jednym z domów w tej miejscowości.

fot. rybnik.slaska.policja.gov.pl/

Policjanci w mieszkaniu, w jednym z pomieszczeń znaleźli zakrwawionego mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Lekarz stwierdził zgon 43-latka. Ustalono, że mężczyzna najprawdopodobniej został dźgnięty nożem. Obecny na miejscu prokurator zarządził sekcję zwłok.

Policja, która przybyła na miejsce, poinformowana została prawdopodobnie przez samą kobietę. Ta w stanie nietrzeźwym została zatrzymana, ale do tej pory nie udało się jej jeszcze przesłuchać. Jeszcze dziś (17.06.) ma zapaść decyzja o jej ewentualnym aresztowaniu- mówi Dariusz Jaroszewski z Komendy Policji w Rybniku:

Policjanci w mieszkaniu zastali leżącego, zakrwawionego mężczyznę, która nie dawał oznak życia, lekarz stwierdził zgon 43-latka. W tej sprawie policjanci zatrzymali żonę denata, była to 45-letnia kobieta. Na miejscu prokurator zarządził sekcji zwłok. Rybniccy śledczy, prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Niewykluczone, że zgłaszającą była sama zatrzymana. Z tą Panią będą wykonywane jeszcze czynności procesowe, nie było to możliwe wcześniej z uwagi na fakt, że Pani była nietrzeźwa.

Rybniccy śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia, nie wykluczają, że przyczyną zabójstwa mógł być alkohol.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj