Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Gdzie jest Henryk Duda? Prośba o pomoc w poszukiwaniach

Facebook Twitter

Wyszedł w poniedziałek (16.10.) do pracy i do domu już nie wrócił. W Radiu 90 prośba o pomoc w poszukiwaniach 59- letniego Henryka Dudy z Suszca. Mężczyzna pracuje na terenie kopalni Krupiński, w zakładzie widziany był po raz ostatni około 13.00, dniu zaginięcia, w poniedziałek nie odbił przy wyjściu dyskietki, w szatni zostały ubrania wyjściowe.

W mieszkaniu natomiast pozostawił swój telefon, dowód osobisty i pieniądze. Istnieje prawdopodobieństwo, że zaginiony, bez konsultacji z przełożonymi, opuścił teren zakładu.

RYSOPIS ZAGINIONEGO:

Szczupła sylwetka ciała, waga 50- 69 kg, wzrost 166- 170 cm, włosy proste, krótkie, siwe, ciemny kolor oczu, uszy normalne, przylegające, nos prosty, mężczyzna ma charakterystyczny wąs.

Bardzo istotne jest to, że chwili zaginięcia miał na sobie drelichowe, robocze, ubranie firmowe w niebieskim kolorze z wydrukowaną na plecach nazwą firmy.

Wszystkie osoby, które wiedzą, gdzie aktualnie przebywa zaginiony mężczyzna proszone są o kontakt z policjantami z pszczyńskiej komendy. Można zgłosić się osobiście lub skontaktować się telefonicznie wybierając numer do sekretariatu wydziału kryminalnego 32 44 93 280 oraz całodobowo dzwoniąc do dyżurnego jednostki 32 44 93 255.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 26 lutego 2020