Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Gdzie po dokumentację medyczną? Sprawa szpitala w Raciborzu

Facebook Twitter

Ważna informacja dla pacjentów, leczących się do tej pory w szpitalu i poradniach specjalistycznych przy ul. Gamowskiej w Raciborzu. Przypomnijmy: placówka od dziś (16.03.) zajmuje się tylko przypadkami koronawirusa w regionie, w całości jest szpitalem zakaźnym.

Urzędnicy powiatu raciborskiego, któremu podlega szpitala, zebrali informacje gdzie należy się zgłosić w sprawie dokumentacji medycznej, wyników badań czy kart informacyjnych pacjentów.

Osoby, które pilnie i niezbędnie potrzebują kserokopię dokumentacji medycznej z poszczególnych Poradni Specjalistycznych, czy też chcą odebrać wyniki badań prosi się o kontakt telefoniczny pod numer telefonu 32 755 50 04 bądź wysłać wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej z poradni na email: bwyrobek@szpital-raciborz@org (wniosek znajduje się na stronie szpitala w zakładce „Dla Pacjenta”).

W przypadku potrzeby uzyskania dostępu do kart informacyjnych leczenia szpitalnego z poszczególnych oddziałów prosi się o kontakt pod numery telefonu: 32 755 52 72; 32 755 52 71 bądź wysłać wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej z oddziału na email: statystyka@szpital-raciborz@org (wniosek znajduje się na stronie szpitala w zakładce „Dla Pacjenta”)

Informujemy, że dokumentacje medyczne i wyniki badań będą wysyłane tylko i wyłącznie droga pocztową na adres wskazany przez pacjenta.

Infolinia pod numerem telefonu: 32 755 50 50 czynna w godzinach: od 7.00 do 15.00

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 marca 2021