Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Gdzie spędzić sylwestrową noc? Sprawdź informacje o imprezach w regionie

Facebook Twitter

Przed nami sylwestrowa noc. Gdzie przywitamy Nowy Rok? W wielu przypadkach będą to domowe imprezy ale jeżeli nie macie pomysłu jak spędzić przełom 2021 i 2022 roku, mamy dla was kilka podpowiedzi. 

Jeszcze kilka lat temu praktycznie w każdym mieście czy mniejszych miejscowościach regionu organizowane były imprezy na wolnym powietrzu. Teraz ta tradycja powoli zamiera ale są miejsca gdzie sylwester pod chmurką odbędzie się. Rydułtowy wejdą w jubileuszowy 2022 rok właśnie taką imprezą. Miasto przez całe 12 miesięcy będzie świętować 30-lecie samorządności. Zabawę zaplanowano na rynku miasta, początek o 23.00. W jej trakcie dobra muzyka, konkurs na najlepiej przebrany duet i pokaz laserowy.

Podobne, plenerowe imprezy odbędą się także na wiślańskim rynku i na rynku w Cieszynie. Nowy rok można przywitać również na stoku narciarskim. W Wiśle na sylwestra na nartach zaprasza kilka wyciągów.

Można również wybrać się na wydarzenia „pod dachem”, tym razem operetkowe. W Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się Gala Sylwestrowa „Muzyka Magicznej Nocy” a w teatrze w Cieszynie „Sylwestrowy wieczór z gwiazdami”. Odwołano natomiast Wielką Galę Sylwestrową Krzesimira Dębskiego w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Koncert przełożono na kwiecień.

fot.pixabay.com

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2022