Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Gdzie ucieka ciepło? Darmowe pomiary w Nędzy

Facebook Twitter

Gmina Nędza organizuje darmowe pomiary kamerą termowizyjną, ruszają w środę (23.11.) i potrwają do piątku. Zainteresowane osoby powinny skontaktować się z ekodoradcą zatrudnionym w Urzędzie.

Fot. nedza.pl

Dobra termoizolacja budynku ma na celu ograniczenie ubytku ciepła z wnętrza budynku, co z kolei prowadzi do zmniejszenia rachunków za ogrzewanie. Chodzi nie tylko o ocieplenie domu styropianem, ale również wymianę stolarki okiennej i drzwiowej. To, czego nie można zobaczyć gołym okiem, będzie widoczne na obrazie z badania termowizyjnego i wiadome będzie, gdzie uzupełnić izolację.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt na adres e-mail: ekodoradca@nedza.pl wpisując w treści maila imię i nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy lub o kontakt telefoniczny pod numer 32 66 60 462.

Dzięki badaniom kamerą termowizyjną można wykryć ubytki ciepła oraz ocenić jakość i sposób montażu izolacji termicznej, okien oraz drzwi. To, czego nie można zobaczyć gołym okiem, będzie widoczne na obrazie z badania termowizyjnego, a ewentualne mostki termiczne oraz miejsca, w których występują znaczące ubytki cieplne, można odpowiednio zaizolować.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 marca 2023