Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Giełda pracy dla obywateli Ukrainy w Cieszynie. Zapowiedziano ją na wtorek

Facebook Twitter

Cieszyn, Rynek 12. W Domu Narodowy we wtorek (10.05.) odbędzie się giełda pracy dla obywateli Ukrainy. Spotkanie od 10.00 do 13.00 przygotowują wspólnie Urząd Miejski w Cieszynie i tamtejszy Powiatowy Urząd Pracy.

Polsko- Ukraińskie Targi Pracy, jakie odbyły się w Rybniku

Znalezienie zatrudnienia to jedna z podstawowych potrzeb uchodźców wojennych. Na Polsko- Ukraińskich Targach Pracy, jakie odbyły się w Rybniku na początku kwietnia, pojawiły się prawdziwe tłumy.

Odpowiadając na potrzeby obywateli Ukrainy, którzy z uwagi na toczące się działania wojenne w ich kraju, mieszkają w naszym mieście, zapraszam na giełdę pracy. Będzie to przede okazja do spotkania z potencjalnymi pracodawcami, do uzyskania informacji o dofinansowaniu do miejsca pracy, stażach

– mówi Gabriela Staszkiewicz, Burmistrz Miasta Cieszyna.

Spotkanie będzie mieć charakter informacyjny zarówno na temat możliwości podjęcia pracy w naszym regionie (oferta Powiatowego Urzędu Pracy i firm), jak i działaniach miasta, organizacji pozarządowych i prowadzonych przez zorganizowane grupy mieszkańców. Na miejscu będzie zapewnione wsparcie tłumacza.

Уряд міста Цешина та Повітове управління зайнятості в Цешині запрошують громадян України у вівторок, 10 травня, з 10:00 до 13:00, до Національного центру культури у Цешині (Ринек 12) на інформаційну зустріч, пов’язану з ринком праці.

Зустріч буде містити інформацію про можливість працевлаштування в нашому регіоні (пропозиція повітового бюро зайнятості та компаній), так і про заходи, які пропонує місто, громадські організації та організовані групи мешканців.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 lipca 2022