Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Giemza apeluje: Uważaj na siebie na rowerze [WIDEO]

Facebook Twitter

"Twoje bezpieczeństwo zależy od Ciebie"- mówi do rowerzystów Bartosz Giemza, wielokrotny mistrz Polski w BMX Racing i Pumptrack. Wziął udział w filmie przygotowanym przez rybnicką policję, by zwrócić uwagę na to jak ważne jest przygotowanie i to jak wyjdziemy na tor.

fot.rybnik.policja.gov.pl

„Bezpiecznie, Rowerowo i Sportowo” – jazda ekstremalna – to hasło kolejnego już spotu profilaktycznego zrealizowanego przez profilaktyków z wydziału prewencji rybnickiej komendy oraz zaangażowaniu i wsparciu wielu osób. W związku z rosnącą popularnością ekstremalnych sportów rowerowych, w spocie reklamowym wziął udział Bartosz Giemza- wielokrotny mistrz Polski w BMX Racing i Pumptrack.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo zależy od nas.

fot.rybnik.policja.gov.pl

Sporty rowerowe to nie tylko jazda po ścieżkach rowerowych. Wielu z naszych mieszkańców wybiera bardziej ekstremalne formy jazdy na rowerze. Dlatego Komenda Miejska Policji w Rybniku, Urząd Miasta Rybnika, Straż Miejska w Rybniku, Daniel Wojtaszek i Ireneusz Wolanin ze Studia Sport Rybnik oraz Bartosz Giemza, wielokrotny mistrz Polski w BMX Racing i Pumptrack stworzyli spot, który ukazuje wagę prawidłowego wyposażenia podczas uprawiania sportów ekstremalnych.

Zobacz ten spot:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 lipca 2022