GKS Jastrzębie 3-1 Skra Częstochowa

Drugi zwycięski sparing piłkarzy GKS-u Jastrzębie. W minioną sobotę (10.12.) jastrzębianie zmierzyli się z pierwszoligową Skrą Częstochowa. Mecz rozegrany w Bytomiu wygrali 3:1.

Wszystkie trzy bramki strzelili w pierwszej części spotkania, wszystkie zdobył jeden zawodnik, napastnik GKS-u Daniel Stanclik. Co ciekawe dwa gole to wykorzystane rzuty karne. W najbliższą środę (14.12.) jastrzębianie mają rozegrać jeszcze jedno spotkanie kontrolne przed świąteczną przerwą. Ich przeciwnikiem będzie ekstraklasowy Piast Gliwice.

10 grudnia, Bytom, godz. 11:30
GKS Jastrzębie – Skra Częstochowa 3:1 (3:0)
1:0 – Daniel Stanclik 16’ (rzut karny)
2:0 – Daniel Stanclik 35’
3:0 – Daniel Stanclik 42’ (rzut karny)
3:1 – Skra Częstochowa 65’

GKS Jastrzębie (I połowa): Michał Antkowiak – Bartosz Boruń, Mateusz Machała, Mateusz Słodowy, Dominik Kulawiak, Dariusz Kamiński, Kamil Jadach, Przemysław Lech, Farid Ali, Krystian Mucha, Daniel Stanclik.

GKS Jastrzębie (II połowa): Grzegorz Drazik – Dawid Szkudlarek, Kacper Kawula, Filip Kozłowski, Remigiusz Borkała, Salvador Pryka, Nataniel Wybraniec, Jakub Kasperowicz, Dominik Konecny, Szymon Gołuch, Kacper Zych.