GKS Jastrzebie awansował do 1/16 Pucharu Polski

Piłkarze GKS-u Jastrzębie awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski. Wczoraj (25.09.)  w 1/32 tych rozgrywek GKS pokonała na własnym stadionie Termalice Bruk-Bet Nieciecza 1:0.

Kibice długo czekali na gola, oba zespoły stwarzały sobie sytuacje, ale zwycięską bramkę strzelił dopiero w 87. minucie meczu napastnik GKS-u, Kamil Adamek.  Wiedzieliśmy, że mecz może miecz właśnie taki przebieg – mówił na pomeczowej konferencji trener jastrzębian, Jarosław Skrobacz.

Rzeczywiście był to mecz do tej jednej bramki. Myślę, że ta jedna bramka zadecydowała, tym bardziej, jeśli pada kilka minut przed końcem. Oczywiście zespół Niecieczy i my mieliśmy swoje sytuacje niewykorzystane wcześniej. Tu okazało się, że byliśmy o tą jedną bramkę skuteczniejsi, tym samym wygraliśmy mecz, przechodzimy do następnej rundy. Życzyłbym sobie atrakcyjnego rywala, myślę, że wtedy bylibyśmy w stanie znowu trochę bardziej zapełnić trybuny nasze.

GKS czeka na przeciwnika. Wiadomo, że mecze 1/16 pucharu Polski zostaną rozegrane w ostatni weekend października.