Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

GKS Jastrzębie „czerwoną latarnią” 1 ligi

Facebook Twitter

Nadal bez punktów w tym sezonie piłkarze GKS-u Jastrzębie. W minioną sobotę (19.09.) jastrzębianie zmierzyli się na wyjeździe z Chrobrym Głogów i znów przegrali, tym razem 0:1.

fot. W. Reorowicz/gksjastrzebie.com

Gospodarze byli lepsi w całym spotkaniu, GKS miał niewiele szans bramkowych. Chrobry wykorzystał jedną z kilku stworzonych okazji i zgarnął 3 punkty. W 69. minucie meczu Grzegorza Drazika pokonał Mateusz Machaj.

Dla jastrzębian była to czwarta kolejna porażka w tym sezonie, z zerowym dorobkiem punktowym zamykają tabelę pierwszej ligi. Na pomeczowej konferencji trener GKS-u, Paweł Ściebura stwierdził:

Ciężko jest powiedzieć coś sensownego, kiedy przegrywa się czwarty mecz z rzędu, natomiast my dzisiaj na tym trudnym terenie zostawiliśmy mnóstwo serca, mnóstwo ambicji i szkoda, że nie zdobyliśmy tutaj 3 punktów, bo rzeczywiście byliśmy przygotowani do tego meczu, mieliśmy plan, chłopcy go dobrze realizowali. Zabrakło nam pewnych detali, pewnych szczegółów, które decydują o tym, że nadal nie zdobyliśmy punktów (…).

Wypowiedź trenera GKS-u, źródło www.gksjastrzebie.com.

W najbliższy piątek (25.09.) jastrzębianie zagrają w roli gospodarza na stadionie w Łodzi, gdzie zmierzą się z tamtejszym Widzewem.

Chrobry Głogów – GKS Jastrzębie 1:0 (0:0)

1:0 – Mateusz Machaj 69’

Chrobry Głogów: Kacper Bieszczad – Michał Ilków-Gołąb (k), Oliver Praznovsky, Kamil Juraszek, Jarosław Ratajczak (57. Mateusz Machaj), Marcel Ziemann, Robert Mandrysz, Tomasz Cywka, Patryk Bryła, Maksymilian Banaszewski, Damian Kowalczyk (66. Mikołaj Lebedyński).

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik – Mateusz Bondarenko, Mateusz Słodowy, Szymon Zalewski, Patryk Skórecki, Farid Ali (71. Kamil Jadach), Kryspin Szcześniak, Daniel Feruka (k), Marek Mróz, Łukasz Zejdler (86. Filip Karmański), Daniel Rumin.

Żółte kartki: Praznovsky, Banaszewski, Cywka (Chrobry) oraz Szcześniak, Karmański (GKS).

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2023