Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

GKS Jastrzębie – Hutnik Kraków 0:1

Facebook Twitter

Od porażki zaczęli rundę wiosenną piłkarze drugoligowego GKS-u Jastrzębie. W minioną sobotę (25.02.) jastrzębianie ulegli na własnym stadionie Hutnikowi Kraków 0:1.

fot. Arkadiusz Kogut/gksjastrzebie.com

Decydująca o losach meczu – jak się później okazało – bramka padła już w 6. minucie spotkania. Gola na wagę zwycięstwa zdobył dla zespołu z Krakowa Marcin Wróbel. Stworzonych później sytuacji strzeleckich nie udało się już wykorzystać żadnej z drużyn. Na pomeczowej konferencji trener GKS-u, Grzegorz Kurdziel stwierdził:

Grzegorz Kurdziel: Przegraliśmy 5. mecz z rzędu, natomiast jest to pierwszy mecz w nowym zestawieniu personalnym. Dzisiejszy wynik decyduje o tym, że będziemy grali o utrzymanie w tej lidze i musimy być wszyscy razem w tym momencie – kibice, zarząd, zawodnicy, trenerzy, bo to nie jest taki prosty moment. Jeżeli chodzi o ocenę meczu, nie powiem, że byliśmy gorszym zespołem. O jedną sytuację był lepszy Hutnik, dzisiaj wygrywa zasłużenie, ponieważ my nie potrafiliśmy znaleźć takiej klarownej sytuacji strzeleckiej.

Po sobotnim spotkaniu GKS zajmuje 12. miejsce w tabeli II ligi. W niedzielę (05.03.) jastrzębianie zagrają na wyjeździe z Motorem Lublin.

25 lutego, Jastrzębie-Zdrój, godz. 14:00

GKS Jastrzębie – Hutnik Kraków 0:1 (0:0)

0:1 – Marcin Wróbel 6’

GKS Jastrzębie: Michał Antkowiak – Bartosz Boruń, Sebastian Golak, Yevgeniy Zakharchenko, Krystian Mucha, Dariusz Kamiński, Przemysław Lech, Joao Guilherme (61. Farid Ali), Ricardo Vaz, Szymon Gołuch (61. Kacper Zych), Daniel Stanclik (61. Dawid Witkowski).

Hutnik Kraków: Adam Wilk – Dawid Kubowicz, Krzysztof Świątek (90. Patryk Serafin)` , Dominik Zawadzki (79. Kacper Andrzejewski), Miłosz Drąg, Patryk Kieliś, Michał Zięba, Damian Urban, Kamil Wenger, Hubert Karpiński (82. Sławomir Chmiel), Marcin Wróbel.

Żółte kartki: Guilherme, Lech, Golak, Vaz, Boruń (GKS) oraz Kieliś, Urban, Kubowicz, Chmiel Serafin (Hutnik).

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 maja 2023