Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

GKS Jastrzębie pomaga psom [WIDEO]

Facebook Twitter

GKS Jastrzębie chce pomóc psom. Klub wraz z Fundacją Familia organizuje akcję pomocową na rzecz czworonogów ze Schroniska w Jastrzębiu-Zdroju. Zbierane są miski, smycze, obroże, koce i najważniejsze – karma, nie tylko dla zdrowych zwierząt.

W schronisku jest kilka psów borykających się z chorobami trzustki i wątroby, dlatego organizatorzy liczą, że znajdzie się ktoś, kto kupi też właśnie taką karmę. Rzeczy nie muszą być nowe, wystarczy, że będą zadbane i będą nadawać się do użytku. Do udziału w akcji zachęca kapitan GKS-u Jastrzębie, popularny „Carlos” czyli Kamil Jadach:

Tym razem to my jako klub GKS Jastrzębie rzucamy Wam kibicom wyzwanie: zbieramy karmę dla psów ze schroniska w Jastrzębiu-Zdroju. Ile uzbieracie kilogramów karmy, drugie tyle klub dokupuje, a przy okazji zachęcam Was do brania psów ze schroniska- bo jak nie wy, to kto? (źródło: www.gksjastrzebie.com)

Osoby, które chcą wesprzeć akcję, proszone są o przynoszenie produktów do biura GKS-u Jastrzębie, przy ulicy Harcerskiej 14b. Artykuły będzie można także przekazać 14 września podczas meczu z Chrobrym Głogów, przed kasami rozstawione będą specjalne kartony oraz w pubie Klubowa’62. Akcja potrwa do piątku 20 września.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 maja 2022