GKS Jastrzębie przegrał w Chojnicach [WIDEO]

Koniec passy spotkań bez porażki piłkarzy GKS-u Jastrzębie. Jastrzębianie przegrali drugi mecz w tym sezonie, na wyjeździe ulegli Chojniczance Chojnice 1:3.

Mecz zaczęli dobrze, bo już w trzeciej minucie Damian Tront wykorzystał rzut karny, gospodarze wyrównali niespełna kwadrans później. W drugiej części meczu sędzia wyrzucił z boiska zawodnika gospodarzy Jacka Podgórskiego, mimo to Chojniczanka zdobyła dwie minuty później gola. GKS stwarzał sytuacje bramkowe, ale żadnej nie wykorzystał, trzeciego gola z kontry zdobyli natomiast gospodarze. Na pomeczowej konferencji trener jastrzębian, Jarosław Skrobacz stwierdził:

Ciężko po takim meczu w ogóle cokolwiek skomentować. Wszystko, co nam się układało, czyli szybko strzelona bramka później czerwona kartka dla gospodarzy, to akurat zadziałało na naszą niekorzyść. Po tej bramce zaczęliśmy grać dziwnie, nonszalancko, niedokładnie. Potrzebowaliśmy trochę czasu, żeby wejść w swój rytm. Czerwona kartka, nie wiem, coś w głowach też już zadziałało, chyba że będzie łatwo i przyjemnie. Niestety, zostaliśmy ukarani, przegraliśmy spotkanie. Mamy dużo przemyśleń, myślę, że dojdziemy do siebie po tej porażce.

Po sobotniej porażce GKS spadł na ósme miejsce w tabeli pierwszej ligi. W piątek (04.09.) jastrzębianie zagrają kolejny wyjazdowy mecz tym razem ze Stalą Mielec.

29 września, Chojnice, godz. 18:00
Chojniczanka Chojnice – GKS Jastrzębie 3:1 (1:1)
0:1 – Damian Tront 3’ (rzut karny)
1:1 – Tomasz Mikołajczak 15’
2:1 – Aghvan Papikyan 52’
3:1 – Emil Drozdowicz 87’

Chojniczanka Chojnice: Andrzej Witan – Oskar Paprzycki, Hubert Wołąkiewicz, Mateusz Bartosiak, Jan Mudra, Aghvan Papikyan (69. Mateusz Żukowski), Michal Obrocnik (26. Jacek Podgórski), Paweł Zawistowski, Mateusz Kuzimski (53. Kamil Sylwestrzak), Emil Drozdowicz, Tomasz Mikołajczak.

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik – Dominik Kulawiak (35. Oskar Mazurkiewicz), Bartosz Jaroszek, Michał Bojdys, Daniel Liszka, Farid Ali, Damian Tront, Łukasz Norkowski (74. Rafał Adamek), Kamil Jadach, Jakub Wróbel (58. Adam Żak), Kamil Adamek.

Żółte kartki: Jadach, Tront (GKS) oraz Obrocnik, (Chojniczanka).
Czerwona kartka: Podgórski (Chojniczanka).