GKS Jastrzębie przegrywa na wyjeździe, ROW Rybnik remisuje

Kryzys w zespole GKS-u Jastrzębie trwa. Jastrzębianie przegrali czwarty kolejny mecz z rzędu. W miniony weekend lider II ligi uległ na wyjeździe Garbarni Kraków 1:3. Po pierwszej połowie spotkania jastrzębianie przegrywali 0:1, tuż po przerwie wyrównał Krzysztof Tront, ale dwa kolejne gole strzelili gospodarze i to oni dopisali do swojego konta 3 punkty.

GKS jest nadal na czele tabeli, ale ma już tylko 7 punktów przewagi nad drugą Wartą Poznań.

Swój mecz zremisowali natomiast piłkarze ROW-u Rybnik. 1:1 z broniącym się przed spadkiem MKS-em Kluczbork to nie jest jednak wynik marzeń. Tym bardziej, że ROW wyrównał dopiero przed końcem meczu, rzut karny wykorzystał Mariusz Muszalik. Zły po meczu był napastnik ROW-u, Przemysław Brychlik:

Nie można patrzeć na tabelę, liga jest wyrównana i nikt nie odpuszcza, dodaje pomocnik ROW-u, Marek Krotofil:

ROW zajmuje 9. miejsce w tabeli II ligi. W najbliższą środę (9.05.) GKS zagra u siebie z Siarką Tarnobrzeg, ROW na wyjeździe zmierzy się z Gryfem Wejherowo.