Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

GKS Jastrzębie przegrywa z Arką Gdynia

Facebook Twitter

To nie była udana inauguracja nowego sezonu dla piłkarzy GKS-u Jastrzębie. Jastrzębianie, którzy nie mogą korzystać ze swojego stadionu, gdzie trwa montaż systemu podgrzewania i nawadniania murawy, musieli rozegrać mecz w Wodzisławiu.

Fot. gksjastrzebie.com

Piątkowe (28.08.) spotkanie z Arką Gdynia, które odbyło się bez udziału kibiców, przegrali wysoko 0:4. Goście, spadkowicze z ekstraklasy nie dali szans przeciwnikowi, już do przerwy prowadzili trzema bramkami. W drugiej części meczu zdobyli jeszcze jednego gola i do końca kontrolowali spotkanie.

GKS stworzył niewiele sytuacji bramkowych, żadnej nie umiał wykorzystać. Na pomeczowej konferencji trener GKS-u, Paweł Ściebura stwierdził:

Przegraliśmy mecz. Przegraliśmy przez błędy, bo to nie były bramki, nie były akcje, na które nie bylibyśmy przygotowani z analizy. Oczywiście, wygrał zespół lepszy, nie ma tutaj żadnych wątpliwości, natomiast dla nas to nie jest żadna wymówka, że ten zespół był lepszy. Przegraliśmy przez własne błędy czy zespołowy, czy indywidualne i ten mecz pokazał nam, ile jeszcze pracy przed nami – jest jej bardzo dużo. Myślę, że musimy się bardzo skupić na swojej robocie, żeby takie mecze już nam się nie przytrafiały.  źródło: www.gksjastrzebie.com

W drugiej kolejce spotkań tego sezonu, w najbliższą sobotę (05.09.) zespół z Jastrzębia zagra na wyjeździe z innym spadkowiczem z ekstraklasy, Koroną Kielce.

GKS Jastrzębie – Arka Gdynia 0:4 (0:3)
0:1 – Juliusz Letniowski 26’
0:2 – Kamil Mazek 29’
0:3 – Juliusz Letniowski 39’
0:4 – Szymon Drewniak 48’

GKS Jastrzębie: Mariusz Pawełek (k) – Mateusz Słodowy, Szymon Zalewski, Patryk Skórecki (73. Dominik Szczęch), Kamil Jadach (59. Łukasz Zejdler), Farid Ali, Daniel Feruga, Marek Mróz, Michał Rutkowski, Adam Wolniewicz, Daniel Rumin (55. Daniel Szczepan).

Arka Gdynia: Daniel Kajzer – Maciej Jankowski (70. Rafał Wolsztyński), Marcus Da Silva (68. Mateusz Żebrowski), Juliusz Letniowski (74. Damian Ślesicki), Kamil Mazek (69. Artur Siemaszko), Arkadiusz Kasperkiewicz, Adam Marciniak, Mateusz Młyński, Szymon Drewniak, Adam Danch, Bartosz Kwiecień (74. Adam Deja).

Żółte kartki: Słodowy, Rutkowski (GKS).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj