GKS Jastrzębie przerwał serię porażek. Zespół pokonał Odrę Opole 2:0

Wreszcie wygrali! Piłkarze pierwszoligowego GKS-u Jastrzębie po raz pierwszy w tym sezonie sięgnęli po komplet punktów. Jastrzębianie pokonali na wyjeździe Odrę Opole 2:0.

GKS zagrał dobry mecz. Na prowadzenie drużynę wyprowadził w 24. minucie Daniel Szczepan, który wykorzystał rzut karny. Za faul w 16. drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartką ukarany został jeden z piłkarzy Odry i opolanie kończyli mecz w osłabieniu.

Wykorzystał to zespół z Jastrzębia, który stworzy wiele groźnych sytuacji, a jedną z nich na bramkę zamienił w 52. minucie meczu Farid Ali. Jego drużyna nadal zajmuje 17. przedostanie miejsce w tabeli ale ma już na koncie 4 punkty.

W najbliższą środę (11.11.) GKS rozegra zaległe spotkanie 7. kolejki I ligi, na wyjeździe zmierzy się z Górnikiem Łęczna.