GKS Jastrzębie remisuje ze Stomilem Olsztyn

Podział punktów przy Harcerskiej. Piłkarze GKS-u Jastrzębie zremisowali na własnym stadionie piątkowe (09.09.) spotkanie ze Stomilem Olsztyn 1:1. Mecz zaczęli dobrze, bo już w 10. minucie objęli prowadzenie. Rzut karny wykorzystał Daniel Stanclik, który wcześniej był faulowany w polu karnym.

GKS przeważał w pierwszej połowie, ale więcej bramek nie zdobył. W drugiej na boisku dominowali goście, którzy strzelili wyrównującego gola na 8 minut przed końcem spotkania. Po tym meczu zespół z Jastrzębia ma na konie 13 punktów zajmuje 8. miejsce w tabeli II ligi. W niedzielę zagra ponownie u siebie, przeciwnikiem będą rezerwy Zagłębia Lubin.

• GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn 1:1 (1:0)
  • 1:0 – Daniel Stanclik 10’ (rzut karny)
  • 1:1 – Karol Żwir 82’

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik – Bartosz Boruń, Mateusz Słodowy, Kacper Kawula, Dominik Klimkiewicz (67. Dominik Kulawiak), Przemysław Lech, Kamil Jadach (19. Natan Wysiński), Farida Ali, Dariusz Kamiński, Szymon Gołuch, Daniel Stanclik.

Stomil Olsztyn: Jakub Mądrzyk – Lukas Kuban, Hubert Krawczun (46. Maciej Spychała), Piotr Kurbiel (46. Werick Caetano), Karol Żwir, Filip Wójcik, Filip Szabaciuk, Shun Shibata, Mateusz Maćkowiak, Jakub Tecław, Bartosz Florek (80. Marek Niewiadomski).

Żółte kartki: Gołuch, Kawula, Boruń, Kamiński, Ali, Lech (GKS) oraz Żwir, Shibata, Wójcik, Caetano (Stomil).