Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

GKS Jastrzębie vs ŁKS Łódź – gospodarze skazywani na porażkę! [materiał partnera]

Facebook Twitter

W sobotę o 12:30 rozpocznie się starcie pomiędzy GKS-em Jastrzębie a Łódzkim Klub Sportowym. Bukmacher Totolotek nie ma wątpliwości, że murowanym faworytem tej rywalizacji jest ekipa byłego spadkowicza z Ekstraklasy. Czy przewidywania przełożą się na boisko? Zapraszam do lektury!

GKS Jastrzębie

Można powiedzieć, że 2020 rok to jeden z najgorszych dla ekipy GKS-u w ostatnich latach. Drużyna do czasu przerwy związanej z koronawirusem mogła realnie spoglądać w górę ligowej tabeli i myśleć nawet o walce w barażach, jednak po powrocie na boiska zaliczyła mocny zjazd. W związku z tym z drużyną pożegnał się zasłużony szkoleniowiec – Jarosław Skrobacz, który obecnie prowadzi Miedź Legnica. Zmiana trenera nie wpłynęła jednak pozytywnie na piłkarzy z Jastrzębia. GKS co prawda uratował utrzymanie, ale gra nie zwiastowała niczego dobrego.

Podobne wnioski można wysnuć na podstawie obecnego początku rozgrywek, ponieważ Jastrzębianie na dystansie 10 rozegranych spotkań uzbierali do tej pory zaledwie cztery oczka. Drużyna GKS-u przełamała się dopiero w ostatniej kolejce, gdzie z pozycji mocnego underdoga przystąpiła do spotkania z Odrą Opole. Zakłady bukmacherskie nie dawały podopiecznym Pawła Ściebury większych szans, jednak tym razem boisko zweryfikowało takie przewidywania.

Kibice, a także sztab szkoleniowy przed meczem z ŁKS-em z pewnością liczą na podobne zakończenie, ponieważ przed sobotnim pojedynkiem to goście są wyraźnym faworytem. Ostatni pojedynek tych drużyn w Jastrzębiu zakończył się wygraną Rycerzy Wiosny 0:2 – mowa o sezonie, w którym Łódzki Klub Sportowy wywalczył awans do Ekstraklasy. Wcześniej GKS wygrał 1:0.

Kurs na wygraną GKS-u w tym spotkaniu wynosi aż 6.00 w ofercie bukmachera Totolotek!

Statystyki – GKS Jastrzębie:

 • GKS stracił 18 bramek w 10 rozegranych rywalizacjach.
 • Jastrzębianie wygrali tylko jeden z 10 meczów ligowych.
 • GKS ma na koncie tylko cztery punkty po 10 starciach.
 • GKS w ostatniej kolejce przerwał serię dziewięciu meczów bez wygranej.
 • GKS strzela średnio poniżej gola na mecz.
 • Cztery z pięciu ostatnich meczów tej drużyny to wyniki -2,5 gola.
 • GKS Jastrzębie przegrał wszystkie trzy mecze „domowe”.
 • Część z nich była rozegrana w delegacji, jednak ani razu GKS nie zdobyła gola.
 • Dwa ostatnie pojedynki tych drużyn zakończyły się wynikiem -2,5 gola na obiekcie GKS-u.
 • GKS przegrał ostatni mecz domowy z ŁKS-em 0:2.

Więcej na temat wydarzeń w Jastrzębiu-Zdrój.

ŁKS Łódź

Podopieczni Wojciecha Stawowego doskonale rozpoczęli obecną kampanię. Na tym etapie sezonu ŁKS to jedyna drużyna w całej stawce ligowej, która nie doznała porażki. Dobry start bez wątpienia ma swoje podłoże w utrzymaniu szkieletu zespołu, który kończył ubiegły sezon w Ekstraklasie.

W środku tygodnia Łódzki Klub Sportowy miał do rozegrania zaległe spotkanie z Koroną Kielce. Przypomnijmy, że w październiku po meczu z Arką Gdynia, aż do czasu pucharowego starcia z Unią Janikowo – ŁKS pauzował ze względu na sporą liczbę zarażeń koronawirusem, a także piłkarzy, którzy znajdowali się na przymusowej kwarantannie.

Z perspektywy czasu można jednak powiedzieć, że ta przerwa nie wybiła tej drużyny z formy i nadal idą, jak po swoje! ŁKS jest zdecydowanym faworytem sobotniej potyczki z GKS-em, co najlepiej widać na bazie kursów w rynkach głównych od bukmachera Totolotek. 1.40 to przelicznik, który znajdziesz w ofercie zakładów sportowych za zwycięstwo gości.

Piłkarze ŁKS-u muszą jednak uważać, ponieważ podobnie w kursach od Totolotek Zakładów Bukmacherskich miało ułożyć się starcie Odry Opole z GKS-em, a ostatecznie to underdog wyszedł górą z tamtej potyczki.

Statystyki – ŁKS:

 • ŁKS wygrał ostatni mecz w Jastrzębiu 0:2
 • Dwa ostatnie mecze wyjazdowe do Jastrzębia to wyniki -2,5 gola.
 • W dwóch poprzednich potyczkach tych drużyn w Jastrzębiu nie było wyniku BTTS.
 • ŁKS nie stracił bramki w dwóch poprzednich delegacjach.
 • Łodzianie wygrali pięć z sześciu delegacji w obecnej kampanii.
 • Jedyny remis ŁKS-u na wyjeździe miał miejsce przeciwko Arce Gdynia.
 • Łódzki Klub Sportowy stracił cztery gole po dziewięciu meczach ligowych.
 • ŁKS to jedyna niepokonana drużyna w 1. Lidze.
 • Dwa ostatnie mecze wyjazdowe Rycerzy Wiosny to wyniki -2,5 gola.
 • ŁKS w czterech z sześciu delegacji w tym sezonie wrócił z czystym kontem.

Jak prezentują się statystyki bukmachera Totolotek – GKS vs ŁKS

Wiesz już, jak układają się kursy w ramach rynków głównych, które są dla Ciebie dostępne na stronie bukmachera Totolotek. Jakich zdarzeń jeszcze warto poszukać przed rozpoczęciem meczu?

ŁKS to aktualnie najlepsza drużyna w lidze pod kątem rozegranych delegacji. Od początku sezonu zanotowała cztery wygrane i remis z Arką Gdynia, co daje 13 punktów. W tym czasie Łodzianie zdobyli aż 11 bramek, czyli średnio ponad 2 na mecz, a także zaledwie dwa razy wyjmowali piłkę z siatki. GKS znajduje się z kolei na szarym końcu tabeli meczów domowych, jednak trzeba brać poprawkę na początkowe problemy z rozgrywaniem spotkań na swoim stadionie. Doszło nawet do tego, że Jastrzębianie musieli grać w roli gospodarza z Widzewem na obiekcie w Łodzi. Abstrakcja!

GKS z trzech spotkań domowych nie wywiózł żadnego punktu, a dodatkowo trzeba zaznaczyć, że w tym czasie nie strzelił nawet jednego gola. O przełamanie tej passy podczas najbliższego meczu z Łódzkim Klubem Sportowym będzie niezwykle ciężko, co widać na podstawie propozycji od zakładów bukmacherskich.

Biorąc pod uwagę problemy GKS-u ze zdobywaniem goli w meczach domowych, a także cztery czyste konta w sześciu rozegranych potyczkach – ciekawym wyborem na to spotkanie może być propozycja, że Jastrzębianie nie zdobędą gola w starciu z faworytem do awansu.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.totolotek.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 02.04.2019 r., na okres sześciu lat, o nr PS4.6831.8.2018.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM i fan piłki nożnej!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj