Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

GKS Jastrzębie z porażką. Nie ma czwartego zwycięstwa z rzędu na własnej murawie

Facebook Twitter

Piłkarze GKS-u Jastrzębie przegrali 0:1 dzisiejszy (20.03.) mecz przy Harcerskiej, z Chrobrym Głogów. Spotkanie nie było porywającym widowiskiem, oba zespoły stworzyły w nim niewiele sytuacji bramkowych.

fot. gksjastrzebie.com

Ostatecznie jedną z nich udało się w 70. minucie wykorzystać gościom. GKS próbował do końca strzelić wyrównująca bramkę, ale sztuka ta nie udała się i 3 punkty pojechały do Głogowa. Na pomeczowej konferencji trener GKS-u stwierdził:

Paweł Ściebura: Mecz, wydaje mi się, że na remis, ponieważ tych sytuacji w meczu było bardzo niewiele. Do momentu straty bramki, to chyba my stworzyliśmy dwie, trzy lepsze sytuacje. Później zdecydował stały fragment gry, w którym Chrobry zdobył bramkę. Dużo gry w środku pola, mało sytuacji bramkowych. Widać było, że obydwa zespoły były odpowiednio przygotowane pod kątem planu taktycznego na ten mecz, ponieważ Chrobry zablokował nasze atuty i tak na dobrą sprawę, po zdobyciu bramki na 1:0 zabezpieczył tyły w taki sposób, że my mieliśmy trudno o stworzenie jakiejś już dogodnej sytuacji do wyrównania i ten mecz przegrywamy. Taka jest piłka, wygrywa ten zespół, kto strzela jedną bramkę więcej. Dzisiaj tym zespołem był Chrobry.

(źródło www.gksjastrzebie.com)

Po sobotnim meczu GKS Jastrzębie z 19 punktami jest na 15. miejscu w tabeli 1 ligi. Za tydzień w niedzielę (28.03.) jastrzębianie zagrają na wyjeździe z Widzewem Łódź.

GKS Jastrzębie – Chrobry Głogów 0:1 (0:0)

0:1 – Mavroudis Bougaidis 70’

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik – Dominik Kulawiak, Kryspin Szcześniak, Aleksander Komor, Dawid Witkowski – Lukas Bielak – Farid Ali, Daniel Feruga (71. Łukasz Zejdler), Marek Mróz, Kamil Jadach (71. Jakub Apolinarski) – Daniel Rumin (64. Daniel Szczepan).

Chrobry Głogów: Rafał Leszczyński – Mavroudis Bougaidis, Jaka Kolenc, Maksymilian Banaszewski, Mikołaj Lebedyński, Robert Mandrysz, Marcel Ziemann, Dominik Dziąbek (81. Dominik Piła), Oliver Praznovsky, Przemysław Stolc, Mateusz Machaj (70. Damian Piotrowski, 80. Patryk Bryła).

Żółte kartki: Witkowski, Kulawiak, Zejdler (GKS) oraz Praznovsky, Mandrysz, Ziemann (Chrobry).

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj