StartSport Wiadomości

GKS Jastrzębie zaczął przygotowania

Wśród piłkarzy, którzy rozpoczęli przygotowania zabrakło Piotra Pacholskiego, Krzysztofa Gancarczyka, Macieja Spychały, Huberta Gostomskiego i Łukasza Krakowczyka którzy odeszli z klubu. Zabrakło też Kamila Szymury, który przeszedł artroskopie kolana i Dominika Szczęcha, który rozpoczął testy w Stali Stalowa Wola.

Z drużyną trenował natomiast napastnik Kamil Adamek, ale jego kontrakt kończy się w czerwcu i prawdopodobnie przeniesie się do Podbeskidzia Bielsko-Biała. Był także Adam Wolniewicz, którego GKS zamierza wykupić z Górniak Zabrze, ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. Z wypożyczenia do Jastrzębia wrócił też bramkarz Bartosz Szeląg.

A nowi? To były obrońca ROW-u Rybnik, Michał Bojdys, Damian Liszka, którego klub chce wypożyczyć z Górniak Zabrze i 18- letni pomocnik Jakub Siedlicki, który grał ostatnio w Wiśle Sandomierz. Czy zostaną w zespole? Tego jeszcze nie wiadomo. W sobotę (23.06.) GKS zmierzy się w pierwszym przedsezonowym sparingu z Unią Turza Śląska.

Kadra na pierwszym treningu:

Bramkarze: Grzegorz Drazik, Mateusz Kurzanowski, Bartosz Szelong
Obrońcy: Michał Bojdys, Dawid Gojny, Kacper Kawula, Dominik Kulawiak, Oskar Mazurkiewicz, Przemysław Pastuszak, Adam Wolniewicz
Pomocnicy: Rafał Adamek, Farid Ali, Dawid Chochulski, Łukasz Gajda, Bartosz Jaroszek, Daniel Liszka, Marek Mróz, Jakub Siedlecki, Patryk Skórecki, Damian Tront
Napastnicy: Kamil Adamek, Kamil Jadach, Jakub Wróbel, Adam Żak

Zostaw komentarz