Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

GKS Jastrzębie zaczął przygotowania

Facebook Twitter

Piłkarze GKS-u Jastrzębie rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Wczoraj (17.06.) zawodnicy pierwszoligowca spotkali się na pierwszym treningu. Kogo zabrakło, kto pojawił się nowy?

fot. gksjastrzebie.com

Wśród piłkarzy, którzy rozpoczęli przygotowania zabrakło Piotra Pacholskiego, Krzysztofa Gancarczyka, Macieja Spychały, Huberta Gostomskiego i Łukasza Krakowczyka którzy odeszli z klubu. Zabrakło też Kamila Szymury, który przeszedł artroskopie kolana i Dominika Szczęcha, który rozpoczął testy w Stali Stalowa Wola.

Z drużyną trenował natomiast napastnik Kamil Adamek, ale jego kontrakt kończy się w czerwcu i prawdopodobnie przeniesie się do Podbeskidzia Bielsko-Biała. Był także Adam Wolniewicz, którego GKS zamierza wykupić z Górniak Zabrze, ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. Z wypożyczenia do Jastrzębia wrócił też bramkarz Bartosz Szeląg.

A nowi? To były obrońca ROW-u Rybnik, Michał Bojdys, Damian Liszka, którego klub chce wypożyczyć z Górniak Zabrze i 18- letni pomocnik Jakub Siedlicki, który grał ostatnio w Wiśle Sandomierz. Czy zostaną w zespole? Tego jeszcze nie wiadomo. W sobotę (23.06.) GKS zmierzy się w pierwszym przedsezonowym sparingu z Unią Turza Śląska.

Kadra na pierwszym treningu:

Bramkarze: Grzegorz Drazik, Mateusz Kurzanowski, Bartosz Szelong
Obrońcy: Michał Bojdys, Dawid Gojny, Kacper Kawula, Dominik Kulawiak, Oskar Mazurkiewicz, Przemysław Pastuszak, Adam Wolniewicz
Pomocnicy: Rafał Adamek, Farid Ali, Dawid Chochulski, Łukasz Gajda, Bartosz Jaroszek, Daniel Liszka, Marek Mróz, Jakub Siedlecki, Patryk Skórecki, Damian Tront
Napastnicy: Kamil Adamek, Kamil Jadach, Jakub Wróbel, Adam Żak

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj