Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

GKS Jastrzębie zaczyna sezon. Dziś (28.08.) rozegrają pierwszy mecz

Facebook Twitter

Piłkarze GKS-u Jastrzębie zainaugurują nowy sezon. Na początek mecz w Wodzisławiu. Na stadionie w Wodzisławiu, ale nie z Odrą, a z Arką Gdynia.

www.gksjastrzebie.com

Jastrzębianie wynajęli ten obiekt na pierwszy mecz, bo grać u siebie nie mogą. Na stadionie przy ulicy Harcerskiej trwa bowiem montaż systemu podgrzewania i nawadniania murawy. Sześciu pierwszych spotkań GKS na pewno tam nie rozegra.

Kibice zastanawiają się, na co będzie stać zespół w nowym sezonie, po tym jak w poprzednim do końca walczył o utrzymanie. Na razie to wielka niewiadoma, bo w drużynie nastąpiło kilka zmian. Odeszło aż ośmiu piłkarzy, w GKS-ie nie zobaczmy między innymi takich zawodników jak Adamek, Tront czy Jaroszek. Są nowi którzy mają sprawić że gra zespołu będzie lepsza. To m.in pomocnicy Daniel Feruga i Łukasz Zejdler, obrońca Mateusz Bondarenko czy napastnik Daniel Rumin.

Pierwszy oficjalny mecz GKS wygrał, pokonując w Pucharze Polski Stomil Olsztyn. Dziś (28.08.) faworytem jest Arka, spadkowicz z ekstraklasy. Czy nowy kapitan jastrzębian Mariusz Pawełek poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa?

Mecz odbędzie się bez udziału kibiców. Początek o godz. 17.00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj