Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

GKS Jastrzębie zaczyna wiosne od remisu

Facebook Twitter

Bezbramkowy remis piłkarzy GKS-u Jastrzębie na inaugurację piłkarskiej wiosny. Jastrzębianie zmierzyli się w minioną sobotę (29.02.) na wyjeździe z GKS-em Bełchatów. Mecz nie był porywającym widowiskiem, żadnej z drużyn nie udało się strzelić gola i skończyło się podziałem punktów.

foto: Wiktoria Reorowicz/gksjastrzebie.com

Na pomeczowej konferencji drugi trener GKS-u, Jan Woś stwierdził:

Myślę, że jesteśmy zadowoleni z tego spotkania, chociaż nie wykorzystaliśmy dobrej sytuacji, jedynej, którą taką dogodną stworzyliśmy. To był chyba taki mecz, że kto by strzelił tę bramkę, ten by wygrał. Nie straciliśmy bramki, może nie stworzyliśmy sytuacji, ale wydaje nam się, że nie był to najgorszy mecz w naszym wykonaniu. Oczywiście wynik 0:0 to nie jest żadna reklama piłki nożnej, ale mamy punkt i nikt go nam już nie zabierze.

Źródło: www.gksjastrzebie.com

GKS Jastrzębie zajmuje 5. miejsce w tabeli pierwszej ligi. W sobotę (07.03.) zespół rozegra pierwszy mecz rundy wiosennej przed własna publicznością, przeciwnikiem będzie Radomiak Radom.

GKS Bełchatów – GKS Jastrzębie 0:0 (0:0)

GKS Bełchatów: Paweł Lenarcik – Mateusz Szymorek, Marcin Grolik, Bartłomiej Bartosiak (85. Wiktor Putin), Krzysztof Wołkowicz, Bartosz Biel, Mikołaj Grzelak, Adrian Małachowski, Mateusz Magiera, Przemysław Zdybowicz (75. Patryk Winsztal), Marcin Sierczyński.

GKS Jastrzębie: Mariusz Pawełek – Dominik Kulawiak (67. Mateusz Słodowy), Bartosz Jaroszek, Kamil Szymura (k), Dawid Gojny – Łukasz Norkowski, Marek Mróz, Damian Tront – Farid Ali (62. Kamil Adamek), Patryk Skórecki (73. Kamil Jadach), Daniel Szczepan.

Żółte kartki: Kulawiak, Słodowy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj