Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

GKS Jastrzębie zagra w Wodzisławiu Śląskim

Facebook Twitter

Piłkarze GKS-u Jastrzębie zainaugurują nowy sezon na stadionie w Wodzisławiu Śląskim. W piątek 28 sierpnia zamierzą się tam z Arką Gdynia.

www.gksjastrzebie.com

Przypomnijmy, że GKS na początku sezonu nie może grać na własnym obiekcie, bo trwa tam instalacja systemu podgrzewania i nawadniania murawy.

To oznacza, że pierwszych 6 spotkań zespół na pewno nie rozegra na stadionie przy ulicy Harcerskiej. Władze klubu starały się zmienić gospodarzy meczów, ale nie wszystkie kluby wyraziły na to zgodę. Dlatego jastrzębianie musieli wynająć inny obiekt.

Stadion Piasta Gliwice, który klub zgłosił w przypadku awansu do ekstraklasy, jest zbyt drogi i stąd decyzja, by skorzystać z obiektu, na którym jeszcze kilka lat temu występowała w ekstraklasie Odra Wodzisław. Co warto podkreślić, spotkanie GKS kontra Arka odbędzie się bez udziału kibiców. Wiadomo natomiast, że mecze przeciwko Puszczy Niepołomice, Miedzi Legnica i GKS-owi Tychy odbędą się na stadionach tych drużyn, zmieniono gospodarzy spotkań i wiosną zespoły te zagrają przy Harcerskiej. Co do spotkań z Radomiakem Radom i Widzewem Łódź, nie zapadły jeszcze ostateczne decyzje.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj