GKS Jastrzębie znów na remis

Kolejny wyjazdowy remis piłkarzy GKS-u Jastrzębie. Tym razem wynikiem 1:1 zakończyło się ich starcie z Sandecją Nowy Sącz. Mecz był wyrównany w pierwszej połowie, ale brakowało sytuacji bramkowych. Gole padły w drugiej części spotkania.

Najpierw prowadzenie Sandecji dał Dominik Kuna, a wyrównał kilka minut później strzałem zza pola karnego Adam Żak, który po meczu zadowolony był z gola i zdobytego punktu:

Każda z drużyn miała swoje sytuacje. W pierwszej połowie myślę, że taki mecz na remis- każdy się badał. W drugiej połowie drużyna z Nowego Sącza bardzo dobrze ruszyła, strzeliła bramkę, myśmy wyrównali, no i potem każda z drużyn starała się utrzymać ten wynik. Trzeba szanować te punkty a szczególnie tutaj na bardzo ciężkim boisku z bardzo dobrym rywalem. No miejmy nadzieję, że w końcu się przełamiemy na tym wyjeździe i w końcu zdobędziemy trzy punkty, ale trzeba to szanować. (źródło: www.gksjastrzebie.com)

Spotkanie zakończyło się podziałem punktów, z czego zadowolony był na pomeczowej konferencji trener GKS-u, Jarosław Skrobacz:

Myślę, że rozegraliśmy bardzo fajną pierwszą połowę. Graliśmy tak, jak chcieliśmy grać. Nie kończyliśmy tych akcji strzałami, o to mieliśmy do siebie pretensje. Wypracowaliśmy sobie kilka takich okazji do uderzenia z 20-24 metra. Mogliśmy szukać tej szansy, niestety nie wykorzystaliśmy. Po przerwie ten mecz się bardziej otworzył, kapitalny strzał z dystansu, w końcu trafiony remis. Na wyjeździe nie przegrywamy, wracamy do domu. Walczymy dalej za tydzień. (źródło: www.gksjastrzebie.com)

GKS Jastrzębie z 11 punktami zajmuje 11. miejsce w tabeli pierwszej ligi. W sobotę (14.09.) jastrzębianie będą podejmowali na własnym stadionie Chrobrego Głogów.