GKS Jastrzębie znów przegrywa

Lider za mocny dla piłkarzy GKS-u Jastrzębie. We wtorek (30.06.) jastrzębianie podejmowali na własnym boisku najlepszą jak na razie w pierwszej lidze Stal Mielec. Po emocjonującym spotkaniu przegrali 1:2, druga bramkę tracąc w doliczonym czasie gry.

Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gości, którzy gola zdobyli tuż przed przerwą. Po dośrodkowaniu jednego z piłkarzy Stali piłkę do własnej bramki skierował obrońca GKS-u Michał Bojdys. W drugiej połowie jastrzębianie wyrównali po golu Kamila Adamka. Choć walczyli ambitnie już w doliczonym czasie gry zwycięską bramkę dla mielczan zdobył Krystian Getinger.

Była to piąta porażka GKS-u w rundzie wiosennej. Zespół zajmuje 8. miejsce w tabeli, ale w środę (01.07.) i czwartek (02.07.) dokończenie 29. kolejki spotkań pierwszej ligi i jastrzębianie mogą spaść jeszcze niżej. W kolejnym meczu, w niedzielę (05.07.) zmierzą się na wyjeździe z Wigrami Suwałki.