GKS nie podtrzymał passy zwycięstw. Przegrali z Sandecją

Po trzech wygranych piłkarze GKS-u Jastrzębie przegrali wyjazdowe spotkanie z Sandecją Nowy Sącz 0:3. Był to mecz drużyn, które jeszcze do niedawna zajmowały ostatnie miejsca w tabeli pierwszej ligi. Poprawiły jednak grę i zaczęły zdobywać punkty.

Tym razem pełna pula trafiła na konto Sandecji, która wygrał zasłużenie, prezentując się lepiej w całym spotkaniu. Na pomeczowej konferencji trener GKS-u, Paweł Ściebura stwierdził:

Cóż, najkrótszym komentarzem jest to, że te ostatnio dobre wyniki chyba nas troszeczkę uśpiły, bo w pierwszej połowie nie wyszliśmy na tym spotkaniu graliśmy bardzo słabo, wolno i apatycznie, co zespół Sandecji wykorzystał bezwzględnie, zdobywając dwie bramki i kontrolując spotkanie. Pozostaje nam tylko dobrze przygotować się do meczu z Resovią i nie popełnić tych błędów, bo w pierwszej połowie zostaliśmy w szatni i tak na dobrą sprawę nas nie było. Jesteśmy bardzo rozgoryczeni tym wynikiem, bo to nie był ten zespół, który w ostatnich meczach punktował. Zagraliśmy bardzo słaby mecz i przegrzeliśmy na dobrą sprawę bez żadnych argumentów.

W najbliższą sobotę (12.12.) GKS zmierzy się na wyjeździe z ostatnią w tabeli Resovią Rzeszów.

Sandecja Nowy Sącz – GKS Jastrzębie 3:0 (2:0)

1:0 – Damir Sovsic 6’
2:0 – Damian Chmiel 35’
3:0 – Michał Walski 87’

Sandecja Nowy Sącz: Dawid Pietrzkiewicz – Daniel Dziwniel, Dawid Szufryn, Ruben Lopez Huesca (60. Maciej Korzym), Adrian Danek, Damir Sovsic (88. Miłosz Kałahur), Michał Walski, Kamil Ogorzały (88. Wiktor Żołądź), Damian Chmiel (75. Maciej Małkowski), Mihal Piter-Bućko, Tomasz Boczek.

GKS Jastrzębie: Mariusz Pawełek – Mateusz Bondarenko, Szymon Zalewski (46. Mateusz Słodowy), Lukas Bielak (68. Dominik Sokół), Kamil Jadach (68. Patryk Skórecki), Kryspin Szcześniak, Dominik Kulawiak, Daniel Feruga (60. Łukasz Zejdler), Marek Mróz, Jakub Apolinarski, Daniel Rumin.

Sędzia: Jacek Małyszek.
Żółte kartki: Bondarenko (GKS).