Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Głośne przywitanie lata szykują motocykliści w Jastrzębiu!

Facebook Twitter

Moto Kraft, gdzie "kraft" w języku szwedzkim oznacza MOC. Głośne przywitanie lata szykują motocykliści w Jastrzębiu! W najbliższy weekend (22-23.06.) zjadą się na plac przed halą widowiskowo-sportową, by narobić trochę zamieszania.

A dziać będzie się naprawdę sporo:

To będzie rajd motocyklowy wokół Jastrzębia- Zdroju i nie tylko, trasa około 74 kilometrów, przejazd ze wszystkimi zadaniami to około 3 godziny. Rajd polega na tym, ze to nie jest kto szybciej, tylko kto ładniej- tak to nazwijmy- są konkurencje dla zabawy, dla śmiechu (…). Będzie też strefa dla tzw. moto-strongmenów, ktoś chce sprawdzić swoją siłę fizyczną, będzie waga i będzie konkurs siłowy dla każdego, dla kobiet, dla mężczyzn. W sobotę 22 czerwca będzie też akcja ogólnopolska Moto- serce, można wspomóc dzieci, na wakacjach krwi zawsze brakuje, my dopompujemy tej krwi troszeczkę.

-wymienia Grzegorz Sypniewski, organizator imprezy. W czasie Moto Kraft w Jastrzębiu także wystawy firm motocyklowych i samochodowych czy pokaz kulinarny w wykonaniu Michała Bałazego, który gotował już dla królowej Elżbiety II. Ale przede wszystkim przez cały weekend w Jastrzębiu będzie można zobaczyć wyjątkowe maszyny. Posłuchaj:

Moto Kraft rozpocznie się w sobotę (22.06.) o 10.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022