Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Główny Urząd Statystyczny przeprowadza badania. Czego możemy się spodziewać?

Facebook Twitter

Główny Urząd Statystyczny w Katowicach przeprowadza badania ankietowe. Jednym z tematów są podróże oraz sposób, w jaki wykorzystujemy nowe technologie w codziennym życiu.

Słowo roku
Fot. pixabay.com

Celem badania jest dostarczenie informacji o skali uczestnictwa w podróżach, charakterystyka wyjazdów krajowych oraz wyjazdów zagranicznych z uwzględnieniem wydatków związanych z wyjazdami- to będzie m.in. badał Główny Urząd Statystyczny w Katowicach.

Badanie realizowane jest na terenie całej Polski przez ankieterów, którzy są pracownikami urzędów statystycznych. Wyniki ankiety wykorzystywane są na potrzeby bilansu płatniczego, statystyki w dziedzinie turystyki oraz statystyki obszarów transgranicznych, a także do kształtowania polityki rozwoju na szczeblu centralnym i regionalnym. Termin badania mija 20 kwietnia.

Główny Urząd Statystyczny przeprowadza badania. Wypełnij ankietę

Wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w gospodarstwach domowych. Celem badania jest dostarczenie informacji na temat korzystania z internetu przez gospodarstwa domowe. Na stronie internetowej cs.stat.gov.pl/SSI-10/ została przygotowana aplikacja, do której można się zalogować podając login i hasło i samodzielnie wypełnić ankietę.

Główny Urząd Statystyczny zachęca do skorzystania z tej formy przekazania danych, a będzie to możliwe w dniach od 3 do 18 kwietnia 2023 r. Po tym terminie, do mieszkańców mieszkań, gdzie ankiety nie zostaną poprawnie wypełnione, będą dzwonili pracownicy Urzędów Statystycznych przeprowadzając wywiad telefoniczny lub odwiedzą mieszkańców w celu przeprowadzenia wywiadu bezpośredniego. Ankieterzy będą przeprowadzali wywiady od 20 kwietnia do 31 maja 2023 r.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj