Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Gminy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców. Sprawdź tą aplikację!

Facebook Twitter

Przypomnienia o terminie odbioru odpadów w telefonie i tablecie? W wielu gminach w naszym regionie działa już innowacyjna usługa EcoHarmonogram. I co ważne, jest darmowa!

Dzięki darmowej aplikacji mobilnej EcoHarmonogram, mieszkańcy mają zawsze pod ręką aktualny harmonogram, a dodatkowo otrzymują powiadomienia o zbliżających się terminach odbioru odpadów.

Aplikację EcoHarmonogram można pobrać na większość popularnych telefonów oraz tabletów działających w oparciu o systemy operacyjne Android, IOS lub Windows Phone. Podając swój adres zamieszkania pobieramy tylko i wyłącznie terminy odbioru odpadów przypisane do danej posesji.

EKO-EDUKACJA

Usługa EcoHarmonogram to również eko-edukacja – nieoceniona pomoc w sortowaniu odpadów. Dzięki usłudze, zarówno w aplikacji mobilnej jak i na stronie gminy, mamy dostęp do informacji o tym jak poprawnie sortować śmieci, co robić z odpadami kłopotliwymi oraz gdzie znajduje się punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK). Aplikacja przyczynia się więc do utrzymania czystości i poszanowania środowiska w naszym regionie.

Wiadomości z gminy

Aplikacja mobilna EcoHarmonogram stanowi również kanał komunikacji dzięki, któremu mieszkańcy na bieżąco mogą otrzymywać informacje z życia gminy. Aktualnie usługa EcoHarmonogram naszym regionie jest dostępna w naszym regionie dla mieszkańców gmin: Lyski, Gaszowice, Jejkowice, Gorzyce, Wyry, Piekary Śląskie oraz Tychy. Jej pobranie zajmuje tylko chwilę!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj