Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Godów: urzędnicy rozpoczęli dostarczanie decyzji podatkowych

Facebook Twitter

Decyzje podatkowe doręczą urzędnicy. Godów informacje o gminnych podatkach przekaże za pośrednictwem pracowników samorządowych. Pamiętajmy! Nie przyjmują oni żadnych wpłat.

Inwestycje gminne w Godowie
Urząd Gminy w Godowie

W gminie Godów rozpoczęła się akcja roznoszenia decyzji w sprawie podatku od nieruchomości, podatku rolnego i podatku leśnego na ten rok. Równocześnie do mieszkańców trafią zawiadomienia o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Dystrybucja decyzji rozpocznie się od piątku (20.01.) i potrwa do końca lutego. Każdy z pracowników będzie posiadał przy sobie ważną legitymację pracowniczą.

Nie mają prawa pobierać od mieszkańców jakichkolwiek kwot pieniężnych, ale na żądanie mają obowiązek się wylegitymować.

Dostarczenie w ten sposób decyzji podatkowych to jedna z form oszczędności przyjęta przez samorządowców w Godowie.

W przypadku, gdy decyzja nie zostanie doręczona w wyżej opisany sposób, zostanie ona przesłana do podatnika/właściciela nieruchomości za pośrednictwem Poczty Polskiej. Za pośrednictwem Poczty Polskiej przekazane zostaną decyzje wymiarowe oraz zawiadomienia o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla podatników/właścicieli nieruchomości, którzy wskazali adres do korespondencji poza obszarem Gminy Godów.

Jest to pierwsza zorganizowana w taki sposób akcja. Przyświeca jej przede wszystkim obniżenie kosztów funkcjonowania Urzędu.

Dodatkowe informacje mieszkańcy znajdą pod nr telefonu: 32 47 65 065 wew. 44, 29, 10

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024