Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Godów żegna radnego Stanisława Tatarczyka. Zmarł nagle 27 lutego

Facebook Twitter

Był radnym VIII kadencji Rady Gminy w Godowie, wybranym z okręgu nr 15, jednym z czterech okręgów w Skrzyszowie. Mandat radnego piastował nieprzerwanie od 2006 r., ciesząc się dużym zaufaniem mieszkańców Skrzyszowa. Miał 72 lata.

Fot. godow.pl

Informacje o śmierci jednego z radnych zamieszczono na stronie internetowej Urzędu Gminy. W komunikacie czytamy:

Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci Stanisława Tatarczyka, radnego Gminy Godów, Przewodniczącego Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu.

Stanisław Tatarczyk zmarł 27 lutego. Był radnym VIII kadencji Rady Gminy w Godowie, wybranym z okręgu nr 15, jednym z czterech okręgów w Skrzyszowie. Mandat radnego piastował nieprzerwanie od 2006 r., ciesząc się dużym zaufaniem mieszkańców Skrzyszowa. Miał 72 lata.

Wiadomość o śmierci radnego Stanisława Tatarczyka jest dla nas ogromnym szokiem. Dziś mieliśmy się spotkać na posiedzeniu sesji Rady Gminy. Radny Stanisław był wspaniałym człowiekiem, zaangażowanym społecznikiem oddanym swojemu sołectwu i gminie. Będziemy Go jednak wspominać przede wszystkim jako naszego drogiego przyjaciela i kolegę – wspomina Wójt Gminy Godów Mariusz Adamczyk.

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim Zmarłego składają:

Przewodniczący Rady Gminy w Godowie
Antoni Tomas

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 maja 2023