Gol w ostatniej sekundzie spotkania rozstrzygnął losy hokejowego meczu na Jastorze

Wczoraj (6.03.) w szóstym spotkaniu ćwierćfinału mistrzostw Polski JKH GKS podejmował Podhale Nowy Targ i ku rozpaczy kibiców przegrał 3:4. Do ostatniej minuty meczu, na tablicy wyników widniał wynik 3:3 i wszyscy szykowali się na dogrywkę. Jednak to wyrównane spotkanie rozstrzygnęli na swoją korzyść goście, którzy trafili do bramki Jirzego Raszki w ostatniej sekundzie.

Zły by po meczu najbardziej doświadczony zawodnik JKH GKS-u, Leszek Laszkiewicz:

Powodów do radości nie miał także strzelec dwóch bramek dla JKH GKS-u w tym meczu, Łukasz Nalewajka:

Na pomeczowej konferencji, trener jastrzębian, Robert Kalaber stwierdził:

Decydujący mecz w rywalizacji obu drużyn w czwartek (8.03.) w Nowym Targu.

Polska Hokej Liga – Playoff (1/4 finału) – 06/03/2018 – Jastrzębie-Zdrój – godz. 18:00
JKH GKS JASTRZĘBIE – TATRYSKI PODHALE NOWY TARG 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)

0:1 – 05:43 – Siergiej Ogorodnikow – Dmitri Samarin, Mateusz Michalski (5/4)
1:1 – 10:15 – Łukasz Nalewajka – Jakub Gimiński, Tomasz Kominek
2:1 – 18:50 – Łukasz Nalewajka – Jakub Gimiński, Dominik Paś (5/4)
2:2 – 28:23 – Siergiej Ogorodnikow – Elvijs Biezais (5/4)
2:3 – 47:42 – Mateusz Michalski – Oskar Jaśkiewicz (4/5)
3:3 – 53:00 – Tomasz Kominek – Jan Homer, Vladimir Lukaczik (5/3)
3:4 – 59:59 – Elvijs Biezais – Siergiej Ogorodnikow, Marcin Kolusz

JKH GKS Jastrzębie: Raszka (Fuczik) – Horzelski, Jankovicz, Bordowski, Paś, Laszkiewicz – Lukaczik, Homer, Kominek, Kulas, Świerski – Kubesz, Gimiński, Nahunko, Wróbel, Ł. Nalewajka – Bigos, Jarosz.

TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny (B. Kapica) – Jaśkiewicz, Tomasik, Kolusz, Ogorodnikow, Biezais – Sulka, Samarin, Gruszka, M. Michalski, Zapała, Różański – K. Kapica, Pichnarcik, Kondraszow, Siuty, Wielkiewicz – Wojdyła, Mrugała, Svitac.