Górnik Zabrze – GKS Jastrzębie 1:1

Remis w sparingu z zespołem z ekstraklasy. Wczoraj (20.02) kolejne spotkanie kontrolne rozegrali piłkarze GKS-u Jastrzębie.

Tym razem zmierzyli się z ekstraklasowym Górnikiem Zabrze. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Mecz rozgrywany był na boisku Gosław Sport Center w Wodzisławiu Śląskim, gdzie na zgrupowaniu przebywał zespół Górnika. Po pierwszej połowie prowadzili jastrzębianie, gola zdobył z rzutu wolnego Patryk Skórecki. Górnik wyrównał w drugiej części meczu. GKS mógł spotkanie wygrać, ale na 3 minuty przed końcem rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Szymura. Dodajmy, że przed inauguracją rundy wiosennej do zespołu z Jastrzębia dołączył jeszcze jeden zawodnik. Kontrakt z klubem podpisał Jakub Wróbel. To 25-cio letni napastnik, wychowanek Unii Tarnów, który w rundzie jesiennej 1. ligi reprezentował barwy Garbarni Kraków.

Górnik Zabrze – GKS Jastrzębie 1:1 (0:1)
0:1 – Patryk Skórecki (43 min.)
1:1 – Gospodarze (78 min.)

GKS Jastrzębie: Hubert Gostomski – Oskar Mazurkiewicz (46. Dawid Gojny), Bartosz Jaroszek (55. Kacper Kawula), Kamil Szymura, Dominik Kulawiak, Patryk Skórecki (55. Rafał Adamek), Damian Tront (78. Dawid Chochulski), Maciej Spychała (46. Marek Mróz), Krzysztof Gancarczyk (46. Farid Ali), Adam Żak (46. Kamil Jadach), Kamil Adamek (46. zawodnik testowany).