Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Gorzyckie Centrum Kultury zaprasza na półkolonie

Facebook Twitter

Gorzyckie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież od 9 do 14 lat na półkolonie z teatrem do Gminnego Centrum Kultury w Gorzycach. Warsztaty prowadzone są w sali widowiskowej oraz w plenerze.

fot. jarmoluk/pixabay.com

Rusza „Fabryka marzeń” – rozumiana jako przestrzeń do osiągania celów, spełniania marzeń poprzez eksperymentowanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobrą zabawę. Inspiracją do działań będą opowieści na podstawie bajek Ezopa. Fabryka marzeń -dosłownie i w przenośni – to będzie na co dzień wolna przestrzeń do działania, jednocześnie tytuł wydarzenia finałowego, a jego forma i przebieg zostaną wymyślone przez dzieci.

Rolą pedagogów prowadzących warsztaty, będzie wydobycie pokładów możliwości drzemiących w odbiorcach i zainspirowanie ich do pracy twórczej. Poprzez pracę edukacyjno-warsztatową, opartą na indywidualnym podejściu do każdego uczestnika, rozpoczną treningi, m.in. improwizacje i inne metody korzystnie wpływające na potrzebę samorealizacji dziecka w dążeniu do spełniania swoich marzeń.

Ważnym elementem będą ćwiczenia polegające na budowaniu dobrych relacji między sobą oraz korygowanie negatywnego zachowania. Warsztaty pozwolą również zwiększyć pewność siebie, dają zastrzyk energii, rozwiną kreatywność dzieci, pozwolą odkryć własny potencjał. Nauczą nawiązywać kontakty, rozmawiać ze sobą, wspólnie rozwiązywać problemy, uruchamiać wyobraźnię i dają możliwość poznania tego, jaką rolę odgrywają w twoim życiu marzenia. Szczegóły na plakacie:

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj